Skip to main content

1178

Agroturystyka Lipowe Wzgórze


Opis

Agroturystyka Lipowe Wzgórze położona jest z dala od miejskiego zgiełku w niewielkiej wsi Lipowiec znajdującej się w województwie lubelskim, w powiecie biłgorajskim, w gminie Tereszpol. Wieś Lipowiec usytuowana jest na malowniczych wzgórzach Zachodniego Roztocza, z których to wzgórz przy dobrej pogodzie rozciągają się piękne, rozległe widoki. Okalające Lipowiec lasy to przede wszystkim piękne lasy Puszczy Solskiej, przez które biegną liczne szlaki rowerowe i piesze.

Jeśli potrzebujecie Państwo odpoczynku od zgiełku miasta to wybraliście idealne miejsce. Wypoczynek na łonie natury przyniesie Państwu ukojenie i spokojny umysł.

Oferujemy miejsce, które zapewni Państwu bliskość przyrody.

Nasze domki zbudowane są z naturalnych surowców. Drewno i kamień pozwalają zachować harmonię krajobrazu Lubelszczyzny.

Do dyspozycji Gości oddajemy dwa rustykalne domki i dwa pokoje Jaś&Małgosia :

- Domek Danusia, pochodzi z 1928 roku. Został wyremontowany z zachowaniem klimatu starych domów. W skład domku wchodzą dwie sypialnie (2 i 5 osobowa), salon, kuchnia, łazienka, dwie toalety Oraz bawialnia – dodatkowy pokój z biblioteczką, zabawkami dla najmłodszych i nie tylko. Sypialnie znajdują się na poddaszu, są klimatyzowane. W okresie grzewczym domek Danusia jest ogrzewany drewnem, podczas pobytu nasi Goście sami palą w piecu i kominku. Drewno jest zapewnione w nieograniczonej ilości. Dla wygody naszych Gości oraz ich pupili teren domku jest ogrodzony. W domku jest do dyspozycji czajnik elektryczny i kuchenka gazowa. Koszt 400zł/doba za domek.

- Domek Antek, całoroczny ogrzewany domek z kominkiem. Jednopokojowy z wyposażonym aneksem kuchennym, łazienką oraz zadaszonym tarasem. Na terenie domku znajduje się miejsce na ognisko. Domek wynajmujemy na wyłączność wraz z ogrodzonym terenem. Koszt 300zł/doba za domek.

- Pokoje Jaś&Małgosia to dawna murowana obora, przekształcona na pomieszczenia mieszkalne. Dwa bliźniaczo podobne 25m pokoje. Każdy pokój posiada osobne wejście z zewnątrz, prywatną łazienkę i wyposażony aneks kuchenny. Ogrzewanie elektryczne. Możliwość wynajmu osobno lub w połączeniu – przy wynajmie dwóch pokoi z powodzeniem spełnia funkcję samodzielnego, ogrodzonego domku. Teren wokół jest ogrodzony, zamknięty ale współdzielony z ewentualnymi Gośćmi z sąsiedniego pokoju. Koszt 180zł/doba za pokój.

Gwarantujemy Państwu ciszę, spokój i prywatność. W każdej opcji jest wyposażona kuchnia lub aneks kuchenny. W cenę noclegu wliczone są wszystkie rachunki (woda, prąd) drewno do pieca, kominka i na ognisko. Pościel oraz ręczniki (w zależności od liczby osób w rezerwacji). Każdy obiekt jest ogrodzony, dlatego niezależnie od rasy oraz charakteru psa – wszystkie są mile widziane – bezpłatnie.

Zezwalamy również na przyjazd z innymi pupilami. Na terenie domku Danusia do dyspozycji znajduje się drewniana altanka, huśtawka ogrodowa, zjeżdżalnia, trampolina, hamaki, piaskownica, kuchnia błotna, grill oraz miejsce na ognisko. Na terenie domku Antek jest huśtawka i miejsce na ognisko.

Serdecznie Państwa zapraszamy!

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel.+48 506 759 985

Adres

Lipowiec 157
23-407 Lipowiec
Lubelskie, Powiat biłgorajski

Displayed: 333 - Agroturystyka

Lokalizacja

Lipowiec 157 - 23-407 Lipowiec - Lubelskie, Powiat biłgorajski