Skip to main content

1166

Folwark Wrzosówka - Kłopotnica


Opis

Folwark Wrzosówka to największy i jeden z najbardziej unikatowych domów do wynajęcia, położony w Dolinie Pałaców i Ogrodów na Dolnym Śląsku, znajduje się w maleńkiej dolnośląskiej wsi leżącej na Pogórzu Izerskim, na Przedgórzu Rębiszowskim, północno-wschodnich zboczach Wygorzela, wysokości około 450-490 m n.p.m.

To niepowtarzalne miejsce, które zadowoli ludzi szukających ciszy i spokoju, jak i zwolenników aktywnego wypoczynku. Malownicze okolice, pomiędzy którymi znajduje się nasz dom wakacyjny, kryją w sobie wiele miejsc wartych zobaczenia:     zamki, parki krajobrazowe, wodospady, pałace, sztolnie, muzea, kolej gondolowa itp.

Pragniemy, aby każdy Gość, niezależnie od wieku i zainteresowań, mógł odnaleźć w naszym domu coś pasjonującego.

Wybór dostępnych rozrywek jest więc naprawdę szeroki!

Mogą Państwo zagrać ze znajomymi w ruletkę, złowić pięknego karpia - amura lub okonia, obejrzeć świetną komedię na dużym ekranie lub bawić się ze znajomymi przy ognisku!

W naszym Folwarku nie ma miejsca na nudę, dlatego stawiamy na aktywny wypoczynek. Rozszerzyliśmy naszą ofertę o możliwość uczestniczenia w specjalnych warsztatach prowadzonych przez specjalistów w swoim fachu.

Znajdą u nas Państwo między innymi warsztaty kulinarne czy naukę jazdy na quadzie. Pozostawiamy Gościom do wyboru cały wachlarz propozycji ciekawego spędzania wolnego czasu.

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy klimatyczne miejsca noclegowe miedzy innymi:

- 3 stylowe apartamenty,

- 2 duże pokoje o wysokim standardzie.

Nasz dom w częściach wspólnych posiada:

- jadalnię z kominkiem, w pełni wyposażoną kuchnię,

- salon telewizyjny z ekranem 63″ oraz projektorem i nagłośnieniem JBL.

Do dyspozycji Gości jest również eko farma, studio kulinarne, stodoła na przyjęcia i wesela do 50 osób czyli ,,Owczarnia" oraz dwa nowoczesne, przeszklone domki z widokiem i właśnie budujemy trzeci : ) o nazwie Czarne Barany.

Naszą ofertę urozmaica także play room (300m2), w którym nasi Goście mogą grać bez ograniczeń w cymbergaj, piłkarzyki, ruletkę czy szachy ogrodowe. Do Państwa dyspozycji jest również prywatna biblioteka i filmoteka, pomieszczenie do słuchania muzyki oraz mini obserwatorium, dzięki któremu można podziwiać nocne niebo. Na najmłodszych czeka mnóstwo zabawy w wyodrębnionej przestrzeni na poddaszu z zabawkami lub w kąciku instrumentalnym.

Można też skorzystać z naszego Leśne Spa, na które składa się:

- sauna sucha,

- dodatkowa łaźnia parowa plus wanna SPA na 7 osób oraz miejsce do biesiadowania z widokiem na panoramę Karkonoszy.

Serdecznie Zapraszamy!!

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel.+48 519 860 091

Adres

Kłopotnica 20
59-630 Kłopotnica
Dolnośląskie, Powiat lwówecki

Displayed: 1371 - Domy do wynajęcia

Lokalizacja

Kłopotnica 20 - 59-630 Kłopotnica - Dolnośląskie, Powiat lwówecki