Skip to main content

664

Agro Starka - Bory Tucholskie


Opis

Gospodarstwo Agroturystyczne Starka położone jest na skraju Borów Tucholskich w miejscowości Klonowo w gminie Lubiewo i otoczone jest nieskazitelną naturą. Ten teren to jednak dużo więcej niż tylko nieskażona przyroda. Mnóstwo tu śladów niełatwej, ale fascynującej polskiej historii czy też obdarzonych ciekawymi pasjami ludzi. Sama gmina Lubiewo nazywana bywa "Krainą Trzech Wież nad Borami". W kilku miejscowościach można tu obejrzeć zabytki sakralne. Gmina przylega do położonego na rzece Brdzie Zalewu Koronowskiego - jednego z piękniejszych sztucznych akwenów w kraju, porównywalnego z Mazurami.

Otaczające nas lasy, jeziora i przepiękne krajobrazy to niewątpliwie prawdziwy raj dla miłośników wędkarstwa, sportów wodnych oraz wycieczek pieszych i rowerowych. Zadowoleni z pewnością będą również zwolennicy grzybobrania. Wiele atrakcji czeka także na miłośników dzikiego ptactwa, bo na naszym terenie gniazduje kilka gatunków chronionych.

Nasze gospodarstwo Starka powstało w miejscu, które swoją genezą sięga starego wiejskiego dworu z XIX w. Z tamtego okresu pochodzi również budynek gospodarczy. Wszystkim Gościom odwiedzającym nas oferujemy komfortowe, stylowo i bezpretensjonalnie urządzone pokoje oraz brak jakichkolwiek dodatkowych opłat podczas pobytu. Piętro domu przeznaczone jest dla Gości, którzy nas odwiedzą. Do dyspozycji Państwa są trzy pokoje - 1-, 2-, i 3 -osobowe. Jest również jedno miejsce wspólne, tzw. balkon wewnętrzny, który może stanowić świetne miejsce integracyjne, posiada bowiem taras skąd można obserwować przyrodę i zwierzęta / lornetka na miejscu /. Oczywiście pokoje posiadają łazienki do wyłącznego użytku. Jest miło i komfortowo. Dodatkowo Gościom odwiedzającym nasze siedlisko proponujemy doskonałe całodzienne wyżywienie oparte na miejscowych naturalnych produktach.

Chwile spędzone w Gospodarstwie Agroturystycznym będą niezapomnianym przeżyciem dla całej rodziny. Duży teren pełen zieleni i zwierząt domowych, w otoczeniu pięknej przyrody pozwala na prawdziwy odpoczynek od codzienności. Chętnie przygotujemy dla naszych Gości ognisko, piknik, podpowiemy też, w jakie okoliczne miejsca wybrać się by zobaczyć prawdziwe cuda natury.

Agroturystyka Starka w Borach Tucholskich to doskonały pomysł na wypoczynek dla całej rodziny.

Serdecznie zapraszamy!!

 

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel.+48 799 087 312
tel.+48 667 409 160
tel.+48 600 565 401

Adres

Klonowo 63
89-526 Lubiewo
Kujawsko-pomorskie, Powiat tucholski

Displayed: 5802 - Agroturystyka

Lokalizacja

Klonowo 63 - 89-526 Lubiewo - Kujawsko-pomorskie, Powiat tucholski