plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

AGROTUR Sportowe Gospodarstwo Agroturystyczne

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 719
Wyświetlony: 184
Wygasa: 2021-02-09 13:45:00
0.00 (0 głosów)
Kontakt tel.+48(58) 682 57 50
tel.+48 602 806 144
http://www.agro.of.pl
Plusy:
NOWOŚĆ

Opis

AGROTUR Sportowe Gospodarstwo Agroturystyczne usytuowane jest w Nowej Wsi Przywidzkiej, uroczej wsi kaszubskiej położonej w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim, w gminie Przywidz nad jeziorami Przywidzkim Wielkim i Małym. Przywidz dzięki swojemu usytuowaniu nad jeziorem i pośród lasów jest ulubionym miejscem wypoczynku weekendowego dla gdańszczan.

Nasz AGROTUR jest jedynym w kraju gospodarstwem agroturystycznym o charakterze piłkarskim, które organizuje między innymi zielone szkoły i obozy sportowe. Gospodarstwo oferuje również różnorodne i nietuzinkowe atrakcje nawet dla tych, którzy piłką się nie interesują.

Atutem gospodarstwa jest jego piłkarki charakter.

Gospodarstwo posiada pełnowymiarowe boisko trawiaste, boisko typu Orlik, boiska do siatkówki i siatko nogi oraz park linowy, ściankę wspinaczkową, kule zorbingu i chodzenia po wodzie, 18-to torowy mini – golf, tor przeszkód komandos z paintballem , tor wyścigu quadem, rowerem i innymi nietypowymi pojazdami, tory łucznicze i strzeleckie oraz własny basen ze zjeżdżalnią.

Na terenie gospodarstwa znajduje się Muzeum Piłki Nożnej oraz jedyna w Polsce Galeria Sztuki w całości poświęcona piłce nożnej. Co roku przybywa ciekawych eksponatów i otwieramy nowe sale! Dysponujemy bardzo bogatą biblioteką książkową i video poświęconą piłce nożnej.

Swoim Gościom oferujemy 12 pokoi i 3 domki o wysokim standardzie. Proponujemy zakwaterowanie w pawilonie z pokoikami 2 -, 4 -, 6 - osobowymi, tv w każdym pokoju (dostępne wszystkie programy sportowe). Łazienki, prysznice i umywalki na korytarzu w wystarczającej ilości tym bardziej, że każda drużyna na obozie ma swoją szatnię z prysznicami.

Na terenie obiekcie dysponujemy domkiem grillowym na wyspie, gdzie można mile spędzić czas, piec kiełbaski nawet w czasie deszczu oraz dużym zadaszonym i osłoniętym od wiatru tarasem wypoczynkowym.

Ciekawy jest również nasz Agro-pub "Szopa", w którym znajdują się stoły do bilarda,darts ,doubleshot. W pobliskim lesie (150 m) zainstalowaliśmy ścieżkę zdrowia. Pod dachem sala do tenisa (profesjonalny stół), siłownia oraz nowy domek myśliwski z wieloma strzeleckimi konkurencjami.

Serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa sportowego!!

Informacje dodatkowe

Pokoje Pokoje dwuosobowe, Pokoje pięcioosobowe i większe
Udogodnienia w pokoju Taras, Widok, Telewizja, Kuchnia / aneks kuchenny, Wanna/Prysznic, Czajnik elektryczny
Udogodnienia Internet bezprzewodowy (wifi), Parking
Wyżywienie Śniadanie, obiad i kolacja
Atrakcje w okolicy Rowery, Jazda konna, Piesze wycieczki, Wycieczki krajoznawcze, Produkcja wyrobów lokalnych, Parki krajobrazowe

Lokalizacja

Powiat gdański, Pomorskie
Nowa Wieś Przywidzka ul. Turystyczna 5 , 83-047 Przywidz

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić