Skip to main content

719

AGROTUR Sportowe Gospodarstwo Agroturystyczne


Opis

Sportowe Gospodarstwo Agroturystyczne AGROTUR  usytuowane jest w Nowej Wsi Przywidzkiej w województwie pomorskim.

 AGROTUR jest jedynym w kraju gospodarstwem agroturystycznym o charakterze piłkarskim, które organizuje  zielone szkoły i obozy sportowe. Gospodarstwo oferuje  różnorodne i nietuzinkowe atrakcje nawet dla tych, którzy piłką się nie interesują.

Gospodarstwo posiada 3 boiska  trawiasteboisko typu Orlik, profesjonalne boisko do badmintona, boiska do siatkówki i siatko nogi oraz park linowy, ściankę wspinaczkową, kule do zorbingu i booble footballu, 18-to torowy mini – golf, tor przeszkód komandos z paintballem , tor do wyścigów hulajnogą, rowerem i innymi nietypowymi pojazdami, tory łucznicze i strzeleckie oraz własny basen ze zjeżdżalnią. W domku myśliwskim organizujemy konkurencje strzeleckie (wiatrówka, pistolety itd.) oraz turnieje double-shota, zośki itd. Pod dachem również tor do bocce oraz bowling i boya-kręgle. Prawdopodobnie jedyne w Polsce piłkarskie escape roomy

Na terenie gospodarstwa znajduje się Muzeum Piłki Nożnej oraz jedyna w Polsce Galeria Sztuki w całości poświęcona piłce nożnej. Co roku przybywa ciekawych eksponatów i otwieramy nowe sale! Dysponujemy bardzo bogatą biblioteką książkową i video poświęconą piłce nożnej.

Swoim Gościom oferujemy 12 pokoi i 5 domków o dobrym standardzie.

Na terenie obiekcie dysponujemy domkiem grillowym na wyspie, gdzie można mile spędzić czas, piec kiełbaski nawet w czasie deszczu oraz dużym zadaszonym i osłoniętym od wiatru tarasem wypoczynkowym.

Ciekawy jest również nasz Agro-pub "Szopa", w którym znajdują się stoły do bilarda, dart ,karaoke i dyskoteka.

Przyjmujemy tylko grupy szkolne na zielone i brązowe szkoły oraz grupy sportowe  młodych piłkarzy do 12 lat na obozy piłkarskie.

W weekendy przyjmujemy zespoły piłkarskie na konsultacje.

Serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa sportowego !

 

 

98 PLN/os/doba PLN

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel.+48(58) 682 57 50
tel.+48 602 806 144

Adres

Nowa Wieś Przywidzka ul. Turystyczna 5
83-047 Przywidz
Pomorskie, Powiat gdański

Displayed: 8650 - Agroturystyka

Lokalizacja

Nowa Wieś Przywidzka ul. Turystyczna 5 - 83-047 Przywidz - Pomorskie, Powiat gdański