plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Agroturystyka Dla Dorosłych

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 751
Wyświetlony: 420
Wygasa: 2021-04-04 12:11:00
0.00 (0 głosów)
Plusy:

Opis

Gospodarstwo Agroturystyczne dla Dorosłych położone jest malowniczej miejscowość Ublik nad brzegiem jeziora o tej samej nazwie w gminie Orzysz w województwie warmińsko-mazurskim. Walory turystyczne Ublika i okolic doceniono jeszcze przed I wojną światową. Okolice Ublika nazywano „Orzyską Szwajcarią” (Aryser Schweiz).

Gmina Orzysz, w której znajduje się nasza agroturystyka położona jest  w południowo-wschodniej części Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Na terenie gminy leży ponad 20 jezior malowniczo wkomponowanych w krajobraz leśny.

To właśnie natura jest najcenniejszym bogactwem Ziemi Orzyskiej. Znajduje się tu m.in. część największego i najlepiej zachowanego torfowiska niskiego na Pojezierzu Mazurskim czyli Bagna Nietlickie. To jedne z nielicznych dużych obszarów bagiennych na Warmii i Mazurach, które przetrwały do naszych czasów. Jest to obecnie największe i najlepiej zachowane torfowisko niskie na tych terenach. Są one położone na północnym krańcu ziemi piskiej między jeziorami Niegocin i Śniardwy, na terenie gmin Orzysz i Miłki.

Czyste powietrze i wody to raj dla wędkarzy i amatorów żeglarstwa.

Nasze gospodarstwo agroturystyczne to idealne miejsce do wypoczynku dla Gości, którzy chcą odpocząć od zgiełku miasta i ciągłego pośpiechu. Wczasy agroturystyczne u nas są oazą zieleni, spokoju i ciszy. Zapewnią relaks i wyciszenie – tak, że po urlopie wrócą Państwo do domu, do pracy zregenerowani, dotlenieni, z zapasem energii na cały rok.

Do dyspozycji naszych Gości przygotowaliśmy pokoje gościnne dwuosobowe z dostępem do łazienki oraz z dostępem do klimatycznej kuchni.

Nasz dom to oaza spokoju, las, dzika łąka, stół pod jabłonką, pies do głaskania, jezioro do pływania, rower do jeżdżenia, Kuźnia do jedzenia, leżanki do leżenia, cisza...

Informacje dodatkowe

Pokoje Pokoje dwuosobowe
Udogodnienia w pokoju Taras, Widok, Kuchnia / aneks kuchenny, Wanna/Prysznic, Czajnik elektryczny
Udogodnienia Internet bezprzewodowy (wifi)
Atrakcje w okolicy Rowery, Kajaki, Piesze wycieczki, Plaża, Wycieczki krajoznawcze, Parki krajobrazowe

Lokalizacja

Powiat piski, Warmińsko-mazurskie
Ublik 11, 12-250 Orzysz

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić