plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Agroturystyka Na Skraju Lasu

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 662
Wyświetlony: 1243
Wygasa: 2020-11-12 13:27:00
0.00 (0 głosów)
Kontakt tel.+48 502 931 998
https://agroturystyka-daniele.pl
Plusy:

Opis

Zapraszamy Państwa do Ekologicznego Gospodarstwa Agroturystycznego Na Skraju Lasu, które usytuowane jest wśród sosnowych lasów we wsi Warnino, w gminie Tychowo. Miasteczko Tychowo słynne jest między innymi z pomnika przyrody jakim jest głaz narzutowy Trygław, który jest największym tego typu głazem w Polsce i jednym z największych w Europie. Przywędrował on do nas niesiony przez lądolód ze Skandynawii, a nazwa głazu pochodzi od imienia bóstwa pogańskich Wenedów, którzy niegdyś zamieszkiwali te tereny. Innymi atrakcjami Tychowa są zabytkowy XV-wieczny Kościół pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych oraz park pałacowy.

Dodatkowo w naszym gospodarstwie mają Państwo możliwość aktywnego spędzenia czasu. W okolicy znajdują się ścieżki spacerowe, rowerowe i trekingowe, a do Państwa dyspozycji pozostają rowery, kijki nordic-walking. Dom położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie hodowli danieli, które można podpatrywać w ich codziennym życiu.

Na skraju lasu jest idealnym miejscem do wypoczynku i relaksu, to tutaj odnajdziecie Państwo upragnioną ciszę i spokój.

Proponujemy Państwu wypoczynek w 5 przytulnych pokojach z łazienkami. W naszym gospodarstwie oferujemy wyżywienie oparte na produktach pochodzących z okolicznych gospodarstw rolnych, w których nie stosuje się środków chemicznych, tj. warzywa, miód, mleko, sery, jajka, dziczyzna.

Nie zapomnieliśmy również o naszych najmłodszych Gościach, dla których przygotowaliśmy plac zabaw z piaskownicą, zjeżdżalnią i huśtawką.

Na terenie gospodarstwa znajduje się również niewielki zarybiony staw, stanowiący raj dla wędkarzy. Zimą organizujemy kuligi wraz z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek. Jest możliwość rozpalenia grilla bądź ogniska.

Na skraju lasu jest doskonałą bazą wypadową - w odległości ok. 20 km znajduje się kąpielisko Podborsko a także Rosnowo, ok. 35 km. - wspaniała miejscowość uzdrowiskowa - Połczyn Zdrój, natomiast nad morze do Mielna - ok. 40 km.

Serdecznie zapraszamy!

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Powiat białogardzki, Zachodniopomorskie
Warnino 35B, 78-220 Warnino

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić