plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Agroturystyka Pod Lasem - Kamionna

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 902
Wyświetlony: 2199
Wygasa: 2023-01-12 15:27:00
0.00 (0 głosów)
Kontakt tel.+48(14)613 71 00
tel.+48 533 529 803
tel.+48 602 320 693
www.podlasem.agro.pl
Plusy:

Opis

Gospodarstwo agroturystyczne Pod Lasem znajduje się we wsi Kamionna, gmina Trzciana, powiat Bochnia, województwo małopolskie. Położone jest na stoku wzgórza, blisko lasu u podnóża Góry Pasierbieckiej (765 m n.p.m.) i Góry Kamionna (802 m n.p.m.), na zboczu której w odległości 3 km znajdują się wyciągi narciarskie. Z wielu wysoko położonych i odkrytych miejsc wsi roztaczają się rozległe widoki na Pogórze Wielickie i Wiśnickie, a ze szczytowych partii Góry Kamionnej i Pasierbieckiej Góry na Tatry, Gorce i Beskid Wyspowy. Wieś należy do Obszaru Chronionego Krajobrazu Pogórza Wiśnickiego, zaś na podszczytowych partiach góry Kamionna znajduje się leśny rezerwat przyrody Kamionna. Obok niego przebiega niebieski szlak turystyczny z Tymbarku przez Pasierbiecką Górę, górę Kamionną, Widomą, Łopusze, Rajbrot, pomnik przyrody Kamienie Brodzińskiego, rezerwat Kamień Grzyb, Nowy Wiśnicz do Bochni.

Nasze gospodarstwo Pod Lasem proponuje doskonałe warunki do wypoczynku wśród ciszy i dużych przestrzeni, szczególnie dla osób szukających ciszy, spokoju i bezpośredniego kontaktu z przyrodą. W lecie polecamy piesze wycieczki w góry i spacery po pobliskich lasach, a zimą natomiast jazdę na sankach lub nartach.

Do dyspozycji Gości oddajemy drewniany dom z 3 dużymi i estetycznie urządzonymi pokojami dla 10 osób. Każdy pokój posiada oddzielną łazienkę. Oprócz tego kompletnie wyposażona wspólna kuchnia oraz pokój dzienny. Istnieje możliwość zamówienia obiadów w naszym gospodarstwie. W gospodarstwie istnieją możliwości biwakowania a także doskonałe warunki do grillowania. Dla małych dzieci plac zabaw i możliwość obcowania ze zwierzętami gospodarskimi. W pobliżu wiele atrakcji turystycznych, kulturowych i historycznych. Jesienią polecamy pieczenie barana.

Serdecznie Zapraszamy!!

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Powiat bocheński, Małopolskie
Kamionna 64, 32-732 Kamionna

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić