Skip to main content

1114

Agroturystyka „Pod Olchami”


Opis

Agroturystyka „Pod Olchami” to drewniany domek w sercu pięknego Roztocza. Otoczony lasami, łąkami i polami jest idealną ostoją wypoczynku od wielkomiejskiego szumu i zgiełku. 

Do Państwa dyspozycji zawsze oddajemy cały domek, aby pobyt był jak najbardziej przyjemny i swobodny. W całą agroturystykę wchodzą: 

- 2 pokoje dwuosobowe z łóżkami jednoosobowymi

- sypialnia z łóżkiem małżeńskim z możliwością rozłożenia fotela 

- salon z funkcją sypialni 

- w pełni wyposażona kuchnia 

- łazienka z prysznicem 

- taras 

- strefa wypoczynkowa 

Podwórze naszej agroturystyki jest dostosowane do jak najlepszej jakości wypoczynku. Specjalnie z myślą o naszych najmłodszych Gościach przygotowaliśmy mini plac zabaw ze zjeżdżalnią, piaskownicą i huśtawkami. Jednak dorośli również znajdą coś dla siebie - hamaki, wiszący fotel, rodzinna huśtawka, meble ogrodowe oraz specjalnie przygotowane miejsce na grilla. A wszystko to schowane w cieniu jabłoni i wiśni, które co roku obfitują w pyszne owoce. 

Posiłki, które oferujemy, są przygotowane ze świeżych i ekologicznych produktów z naszych ogrodów i pól. Nasze gospodarstwo zapewnia wszelkie potrzebne do obiadów i obiadokolacji produkty. Hodujemy kury, których jaja mogą państwo u nas zakupić. Z owoców, które uprawiamy, rokrocznie robimy pyszne przetwory. Proponujemy nie tylko dżemy, ale również produkty takie jak miód z mniszka lekarskiego czy domowej roboty nalewki, do których przepisy mamy od pokoleń. 

Jednak nasze produkty nie są jedynym, co oferujemy. Jeśli wyrażą Państwo ochotę, chętnie zapraszamy do pomocy w pracach gospodarczych - codzienny obrządek zwierząt, zbieranie jaj, pomoc w pracach rolnych, wspólne belowanie i zbieranie siana z łąk. Zimą chętnie organizujemy kuligi zakończone ogniskami. 

Bliskie otoczenie lasów jest idealną okazją do grzybobrania, zbierania jagód czy spokojnych spacerów w otoczeniu natury. 

To wszystko zapewnia Gościom najwyższą jakość odpoczynku na wsi. Gwarantujemy, że wyjadą Państwo od nas wypoczęci, zadowoleni i spragnieni powrotu do ekologicznego raju, jakim jest nasza agroturystyka. 

Zapraszamy Serdecznie!!

 

50 PLN/ osoba PLN

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel.+48 500 366 207

Adres

Lipowiec 15
23-407 Tereszpol
Lubelskie, Powiat biłgorajski

Displayed: 1717 - Agroturystyka

Lokalizacja

Lipowiec 15 - 23-407 Tereszpol - Lubelskie, Powiat biłgorajski