Skip to main content

979

Browarówka - Łomnica


Opis

Browarówka położona jest na obrzeżu górskiej miejscowości Łomnica, w gminie Mysłakowice, wzdłuż rzeki Łomnica, w Kotlinie Jeleniogórskiej u podnóża Rudaw Janowickich w Sudetach Zachodnich. Nasza Łomnica to świetne miejsce wypadowe dla miłośników górskich wypraw zarówno pieszych jak i rowerowych. Szlaki turystyczne prowadzą przez niezliczoną ilość pałaców i zamków, lasy, stawy i przez nasze piękne Karkonosze. Zimą skorzystać można ze stoków narciarskich i wyciągów. Karpacz i Śnieżka znajdują się w odległości 15 minut, Szklarska Poręba i Szrenica – 30 minut, Jakuszyce z trasami biegowymi – 40 minut.

Jednakże, wieś Łomnica także jest warta tego, aby spędzić w niej trochę czasu. Bowiem znajduje się tu wiele budowli, które to zostały uznane za zabytki. Jest to między innymi kościół, wybudowany w XV wieku, a później wielokrotnie przebudowywany. Kościół ten funkcjonuje pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny. Ponadto, w Łomnicy istnieje także warty odwiedzenia, zabytkowy cmentarz. Dumą Łomnicy jest Zespół pałacowy, który składa się z pałacu, z dworu zwanego „Domem Wdów”, oraz rozległego parku. Pałac w Łomnicy posiada bardzo bogatą historię. Powstał prawdopodobnie w drugiej połowie XV wieku.

Do Państwa dyspozycji oddajemy całoroczny domek Rudzik o powierzchni 38m kw., który może pomieścić swobodnie sześć osób.

W domku przygotowaliśmy dla naszych Gości:

- na Parterze: dobrze wyposażony aneks kuchenny, duży stół z krzesłami, przy którym mogą zjeść posiłek wszyscy Goście, wygodny narożnik z funkcją spania dla dwóch osób, TV oraz łazienka z prysznicem, umywalką i WC,

- na Poddaszu: znajdują się dwie antresole dla czterech osób. Obie wyposażone w dwa pojedyncze łóżka, które w razie potrzeby można połączyć w jedno. Ponadto domek posiada przestronny zadaszony 10 m taras, na którym można zażywać kąpieli słonecznych lub zjeść wspólny posiłek, podczas którego podziwiać można widok na panoramę Karkonoszy.

Oprócz dachu nad głową do dyspozycji Gości mamy półhektarową posesję z łąkami oraz idealne miejsce na poranny spacer z kubkiem kawy w dłoni – lawendową polanę obsadzoną 2,5 tys. krzakami lawendy.

Zapraszamy do nas wszystkich: starych znajomych i tych zupełnie nowych, biegaczy, sportowców, podróżników, wędrowców, pasjonatów, amatorów wspinaczki, w pojedynkę, z przyjaciółmi i z rodziną.

Uprzedzamy, że cały czas rozbudowujemy i udoskonalamy naszą miejscówkę, aby była dla Was przyjazna, abyście się czuli tutaj dobrze.

Przyjeździe i przekonajcie się sami, a nam zawsze miło będzie Was gościć.

Serdecznie Zapraszamy!!

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel.+48 695 100 052

Adres

ul. Czarny Strumień 7
58-531 Łomnica
Dolnośląskie, Powiat jeleniogórski

Displayed: 3616 - Agroturystyka

Lokalizacja

ul. Czarny Strumień 7 - 58-531 Łomnica - Dolnośląskie, Powiat jeleniogórski