plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Chata Pod Garbem - Bachórz

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 901
Wyświetlony: 2059
Wygasa: 2023-01-12 10:50:00
0.00 (0 głosów)

Opis

Chata Pod Garbem położona jest we wsi Bachórz, w gminie Dynów, w środkowej części województwa podkarpackiego, na pograniczu Pogórzy Dynowskiego i Przemyskiego. Tutejszy krajobraz to przede wszystkim pasma górskie ciągnące się przeważnie z północnego zachodu na południowy wschód. Między nimi znajdują się długie doliny, którymi spływają liczne rzeki, potoki i strumienie.

Ze względu na położenie gminy Dynów w obrębie Parku Krajobrazowego Pogórza Przemyskiego (Dąbrówka Starzeńska, Dylągowa, Pawłokoma i część Bachórza) oraz w jego otulinie od strony południowo-zachodniej – Przemysko-Dynowskim Obszarze Chronionego Krajobrazu wiele gatunków roślin i zwierząt znajduje się pod ochroną.

Ze względu na malownicze położenie terenu, rzekę San, nieskażone środowisko przyrodnicze Ziemia dynowska pełna jest ciekawych, a dotąd nieodkrytych miejsc. Walory te podnosi także bogata historia, interesujące zabytki architektury, szlaki turystyczne, a także żywy po dzień dzisiejszy folklor.

Chata Pod Garbem do dyspozycji swoich Gości oddaje dom wolnostojący z 1935 roku, z 5 miejscami noclegowymi, aneksem kuchennym, bezpłatnym parkingiem oraz ogrodem z miejscem do grillowania. Niewątpliwa atrakcją naszego siedliska jest stary kaflowy piec do wypieku chleba, który służy miedzy innymi do organizowania pokazów wypieku tradycyjnego chleba oraz proziaków. Dodatkowo dla naszych Gości mamy propozycję w postaci degustacji wina z pobliskiej winnicy.

Serdecznie Zapraszamy!!

Informacje dodatkowe

Atrakcje lokalne Wycieczki rowerowe, Jazda konna, Piesze wycieczki, Wycieczki krajoznawcze, Centrum Fitness, Muzeum, wystawy, Parki krajobrazowe
Udogodnienia w pokoju Taras, Kominek, Telewizja, Kuchnia / aneks kuchenny, Wanna/Prysznic
Udogodnienia Internet bezprzewodowy (wifi), Parking
Wyżywienie Bez wyżywienia
Atrakcje w okolicy Rowery, Kajaki, Piesze wycieczki, Wycieczki krajoznawcze, Produkcja wyrobów lokalnych, Parki krajobrazowe

Lokalizacja

Powiat rzeszowski, Podkarpackie
Bachórz 113A, 36-068 Bachórz

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić