plcsenfrdeitlvltptruskessvuk

Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Dobra Nocka&Zielone Wzgórze

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 920
Wyświetlony: 3594
Wygasa: 2025-02-06 06:43:00
0.00 (0 głosów)
Kontakt tel.+48 501 773 280
http://www.dobranocka.info

Opis

Agroturystyka Dobra Nocka &Zielone Wzgórze położone są w jednej ze starszych wsi Beskidu Niskiego, malowniczej miejscowości Małastów, w bliskim sąsiedztwie wyciągu narciarskiego w Małastowie oraz Ski Park Magura. Nasz Małastów leży w dolinie potoku Małastówka.

Zabudowania wsi położone są na wysokości 400–430 m n.p.m. Od wschodu dominuje nad wsią grzbiet z wzniesieniami Zawiersza (669 m n.p.m.) i Kornuta (677 m n.p.m.), natomiast od zachodu grzbiet biegnący od Magury Małastowskiej (813 m n.p.m.) przez Ostry Dział (675 m n.p.m.) ku Brusom (594 m n.p.m.). Małastów to jedno z atrakcyjniejszych miejsc w zachodniej części Beskidu Niskiego. Warunki do uprawiania sportów zimowych utrzymują się nawet do początków kwietnia. Dwa wyciągi zlokalizowane na północno-zachodniej stronie stoku, dzięki czemu jej stoki są dużą atrakcją dla zimowych turystów. Poszerzona trasa zaspokoi pragnienia nawet bardzo ambitnych. Stok Magury Małastowskiej jest jednym z najdłuższych stoków narciarskich w południowo-wschodniej Polsce.

Małostów to nie tylko narty ale również fantastyczne, o różnej trudności szlaki piesze, rowerowe oraz trekkingowe.

Do dyspozycji Państwa przygotowaliśmy trzy niezależne obiekty noclegowe o wysokim standardzie tj.:

- Dobra Nocka to całoroczny dom z komfortowymi pokojami gościnnymi 1-, 2- , 4- , 5- i 6-osobowymi z sala bankietową mieszcząca 60 osób oraz profesjonalnym zapleczem gastronomicznym,

- Domki Zielone Wzgórze klimatyczne drewniane domki 6 - osobowe. Cztery pojedyncze łóżka znajdują się na poddaszu, natomiast na parterze znajduje się dwuosobowa rozkładana sofa. Aneks kuchenny, który znajduje się w domkach jest w pełni wyposażony w lodówkę, czajnik, zestaw naczyń i garnków, sztućce, kuchenkę indukcyjną. W domkach znajdują się łazienki z prysznicem,

- Dom Zielone Wzgórze, w którym znajdują się znajdują się pokoje: 1x jednoosobowy, 1x dwuosobowy, 3x trzyosobowy, salon z TV, wyposażona kuchnia, toaleta na poddaszu oraz łazienka z prysznicem na parterze.

Dla naszych Gości oferujemy pełne wyżywienie. Nasza kuchnia jest domowa, tradycyjna, przygotowywana na produktach lokalnych dzięki czemu jej smak jest wyjątkowy. Na życzenie Gości jesteśmy w stanie zorganizować różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe do 60 osób, które mogą odbyć się w dużej przeszklonej wiacie lub na naszej sali bankietowej.

Dodatkowo do dyspozycji Państwa udostępniamy altany grillowe, place zabaw dla dzieci, boisko do gry w siatkówkę.

Uroki Beskidu Niskiego oglądane z naszych tarasów czy tez altan grillowych na długo pozostaną w waszej pamięci. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość skorzystania z Sauny.

Serdecznie Zapraszamy!!

Lokalizacja

Powiat gorlicki, Małopolskie
Małastów 110, 38-307 Małastów

Video

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić