plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Dom na Wzgórzu - Noclegi w Beskidzie Niskim

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 734
Wyświetlony: 1961
Wygasa: 2021-03-05 13:48:00
0.00 (0 głosów)
Kontakt tel.+48(18) 353 65 99
tel.+48 601 196 699
tel.+48 881 307 814
https://domnawzgorzu24.pl
Plusy:

Opis

Dom na Wzgórzu w Gorlicach to coś więcej, niż zwykłe pokoje gościnne, które możesz znaleźć praktycznie wszędzie. Jeśli liczy się dla Ciebie tani nocleg w Gorlicach połączony agroturystyką w Beskidzie Niskim i spędzony w rodzinnej atmosferze, to trafiłeś idealnie. W Domu na Wzgórz możesz oczekiwać nie tylko noclegu w komfortowych warunkach, ale również dużej dawki wiedzy, jakiej nie znajdziesz w informatorach.

Zastanawiałem się, jak przybliżyć region, który w świadomości przeciętnego Polaka nie kojarzy się z atrakcyjną turystycznie marką, a jednak budzi zachwyt każdego, kto tutaj trafił. Zachwyca naturalną przyrodą, zadziwia wielokulturowością, niezwykłymi połączeniami, które zaskakują i budzą refleksję. Niewiele jest regionów na świecie, a tym bardziej w Europie, gdzie w obrębie 150km (a więc dwie godziny jazdy samochodem) możemy odwiedzić 5 parków narodowych i 17 rezerwatów przyrody. Nagromadzenie tak dużej ilości obszarów chronionych na stosunkowo niewielkiej powierzchni świadczy o wyjątkowych walorach przyrodniczych tej ziemi.Ten niezwykły region prawie w całości jest chroniony przez europejski system "Natura 2000", co daje szerszą rekomendację, niż lokalny patriotyzm.

Nie jesteśmy wyłącznie gospodarzami agroturystyki, jesteśmy także przewodnikami – chętnie zdradzimy ciekawostki Beskidu Niskiego niedostępne w oficjalnym obiegu. Wskażemy miejsca najbardziej interesujące do odwiedzenia, byś z wycieczek czerpał jak najwięcej przyjemności. Opowiemy historię Pałacu Długoszów w Siarach, pokierujemy Cię do pobliskich cerkwi, pokażemy, gdzie znajdują się cmentarze w okolicach Gorlic z Pierwszej Wojny Światowej.

Szlaki rowerowe i turystyczne po Beskidzie Niskim dają mnóstwo przyjemności, jeśli się wie, którędy jeździć, gdzie pójść – my chętnie pokierujemy. Jak widzisz, Dom na Wzgórzu, to nie jest kolejna agroturystyka w Gorlicach. Dzięki temu, że z zamiłowania jesteśmy turystami, potrafimy wskazać wszystkie uroki Beskidu Niskiego.

Naszym Gościom oferujemy dwa dwuosobowe(Pokój Pod Wiatą i Pokój Dwójka) oraz dwa czteroosobowe pokoje(Pokój Tarasowy i Pokój Kolorowy), każdy wyposażony w aneks kuchenny, telewizor, dostęp do internetu przez wi-fi oraz osobne wejście z zewnątrz. Dla rodzin z dziećmi mamy do dyspozycji łóżko dziecięce, specjalne krzesełko do karmienia oraz wanienkę. Nie musisz się martwić o miejsce w samochodzie dla roweru, u nas go również dostaniesz, a jeśli podróżujesz ze swoim czworonożnym pupilem, także i dla niego znajdzie się miejsce. Dodatkowo, zapewniamy komfortowy wypoczynek nie tylko turystom, ale również każdemu podczas służbowych wyjazdów.

Cichy, miły i tani nocleg w Beskidzie Niskim o wysokim standardzie, z dala od miejskiego zgiełku, w uroczym miejscu – to jest właśnie Dom na Wzgórzu.

Zapraszamy!

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Powiat gorlicki, Małopolskie
ul. Janusza Korczaka 17, 38-300 Gorlice

Video

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić