plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Dworek przy Jeziorze

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 579
Wyświetlony: 2513
Wygasa: 2022-07-18 09:22:00
0.00 (0 głosów)
Kontakt tel.+48 (22) 625 44 25
tel.+48 508 367 339
tel.+48 572 960 819
tel.+48 694 400 606
www.dworackie.com.pl
Plusy:

Opis

Mazurski Dworek przy Jeziorze położony jest miejscowości Dworackie w powiecie oleckim, który znajduje się we wschodniej części województwa warmińsko – mazurskiego, na szlaku łączącym Dolinę Wielkich Jezior Mazurskich z Pojezierzem Suwalsko - Augustowskim, w dorzeczu rzeki Legi i Ełk. Powiat olecki to jeden z najpiękniejszych zakątków tzw."Garbatych Mazur" nazywanych tak z uwagi na liczne, malownicze wzniesienia. Miejscowość otaczają typowo mazurskie lasy liściaste oraz wiele łąk.

Nasza miejscowość Dworackie to tylko 10 domów i bogata mazurska przyroda. Idealne miejsce na udany wypoczynek, baza dla wycieczek pieszych i rowerowych. Posiadłość położona w malowniczej miejscowości przy jeziorze Dworackie, które znajduje się zaledwie ok. 80m od naszej posesji, przy zagospodarowanej, piaszczystej plaży z altanką. Jezioro Dworackie jest największym walorem miejscowości o tej samej nazwie. Jest ono jeziorem polodowcowym i zachwyca swoim spokojem i pięknem, oprócz tego jest bardzo czyste i co może zainteresować zapalonych wędkarzy - jest w nim mnóstwo ryb.

Nasze Siedlisko to ponad 2ha terenu, na którym znajduje się między innymi duży dom, domek, sad, przez który przepływa rzeczka i dużo otwartej przestrzeni. Proponujemy odpoczynek w sadzie, przy ognisku, pod zadaszonym tarasem z lekturą w dłoni, wędkując czy pływając łódką.

Naszym Gościom proponujemy komfortowo wyposażone pokoje w Dużym Domu:

- pokój trzyosobowy typu Classic,

- pokój trzyosobowy z widokiem na ogród,

- pokój Dwuosobowy typu Deluxe,

- pokój trzyosobowy typu standard.

Do wspólnego korzystania i Państwa dyspozycji udostępniamy duży salon z jadalnią– 60m2 oraz salonik kominkowy z TV znajdujący się na I piętrze dużego domu. Dodatkowo do Państwa dyspozycji jest wolno stojący  Domek z tarasem o powierzchni 50 m2 dla 4-5 osób, w którym znajdują się dwie sypialnie, salon połączony z kuchnią oraz własna łazienka i kominek.

Pomimo tego, że szczycimy się ciszą, spokojem i dziką, piękną naturą nie brakuje w najbliższej okolicy rozmaitych atrakcji czy udogodnień dla urozmaicenia Państwa wypoczynku. W odległości około 30km od naszej posiadłości leży Gołdap z licznymi atrakcjami takimi jak:

- Wyciąg narciarski na „Pięknej Górze” - zimą także ze sztucznym naśnieżaniem,

- Sanatorium Uzdrowiskowe „WITAL” w skład którego wchodzą: pijalnia wód mineralnych i leczniczych, grota solna oraz czwarte w Polsce, otwarte całą dobę, siedem dni w tygodniu tężnie solankowe.

Osobom, które chcą odpocząć od zgiełku miast i zwolnić tempo swojego życia, z pewnością to miejsce zapadnie głęboko w pamięci.

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Powiat olecki, Warmińsko-mazurskie
Dworackie 10, 19-411 Dworackie

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić