plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Folwark Jackowo - Agroturystyka

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 399
Wyświetlony: 1660
Wygasa: 2020-10-18 17:33:00
0.00 (0 głosów)
Cena: od 160 PLN/osoba PLN
Kontakt tel.+48 669 458 217
tel.+48 504 135 278
www.folwarkjackowo.pl
Plusy:

Opis

Folwark Jackowo położony jest nad Morzem Bałtyckim, pomiędzy Białogórą i Łebą na Pobrzeżu Kaszubskim w Gminie Choczewo, w powiecie wejherowskim.

Folwark jest rozległym, historycznym założeniem dworsko-parkowym o dużych wartościach zabytkowych,z zachowaną kompozycją, układem przestrzennym oraz nasadzeniami zieleni. Budynki Folwarku pochodzą z końca XIX wieku i są sukcesywnie remontowane. Mamy nadzieję, że udało się całkowicie zachować ich zabytkowy charakter oraz panujący tu sielski klimat minionych lat.

Zabudowania Folwarku otoczone są wiekowym parkiem, przechodzącym w las, którego leśne ścieżki poprowadzą Państwa do morza (ok. 4000 m). Teren wokół Folwarku zachwyca swoją różnorodnością. Malownicze łąki, pola, pastwiska, lasy, jeziora oraz strumienie to tylko namiastka tego co oferuje ta urocza okolica. Do plaży można także dotrzeć samochodem (ok. 7 km) i zaparkować na parkingu (50m do morza). Plaże w naszej okolicy należą do najpiękniejszych, są czyste, szerokie.

Nasze Gospodarstwo zajmuje powierzchnię około 1500 ha, w którym między innymi uprawiamy zboża i rzepaki. Część ziem wykorzystywana jest jako pastwiska i łąki, na potrzeby hodowli koni, których w folwarku jest osiem.

Prowadzimy dodatkowo certyfikowane gospodarstwa ekologiczne, dlatego możemy bezpiecznie polecać przygotowywane przez nas posiłki albowiem są całkowicie zdrowe. Używamy w naszej kuchni własnych i sąsiedzkich, ekologicznych produktów.

W Folwarku oferujemy naszym Gościom wszystko to, co jest niezbędne by odpocząć: pokoje stylizowane na odległe kraje, które już Państwo zwiedziliście, a może dopiero zwiedzicie, czyste i nowoczesne łazienki, wygodny „common room”, w którym zawsze można z kimś pogawędzić lub obejrzeć ciekawy film.

Jest to wymarzone miejsce dla tych Gości, którzy zamiast telewizji wolą książki, ogród z tarasem, na którym można pooddychać świeżym, pachnącym żywicą, morskim powietrzem i delektować się smakiem kawy lub herbaty w towarzystwie domowego ciasta.

Dodatkowo na naszych Gości czekają klimatyczne Pokoje przy Szklarni, które są jasne, duże i wygodne. Każdy z pokoi posiada oddzielne wejście z zewnątrz oraz nowoczesną łazienkę z prysznicem. Przed budynkiem jest ogród z tarasem. Możecie Państwo tutaj się napić prawdziwego włoskiego cappuccino lub espresso i cieszyć oczy skubiących trawę koni.

W Folwarku zapewnimy Państwu coś, czego nie da się przeliczyć na pieniądze – ciepłą i przyjazną atmosferę, tworzoną przez zafascynowanych swoją pracą ludzi oraz Gości takich jak Ty.

Informacje dodatkowe

Pokoje Pokoje dwuosobowe, Pokoje trzyosobowe
Udogodnienia w pokoju Taras, Widok, Kominek, Telewizja, Czajnik elektryczny
Udogodnienia Internet bezprzewodowy (wifi), Parking
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacja, Bez wyżywienia
Atrakcje w okolicy Rowery, Jazda konna, Piesze wycieczki, Plaża, Wycieczki krajoznawcze, Parki krajobrazowe

Lokalizacja

Powiat wejherowski, Pomorskie
Jackowo 2, 84-210 Choczewo

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić