plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Gospodarstwo Agroturystyczne Carski Trakt

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 265
Wyświetlony: 981
Wygasa: 2021-05-18 18:30:00
0.00 (0 głosów)
Cena: od 80 PLN/osoba za dobę PLN
Kontakt tel. +48 668 819 508
tel. +48 608 311302
www.carskitrakt.pl
Plusy:

Opis

Gospodarstwo Agroturystyczne Carski Trakt położone jest w miejscowości Sulin-Strumiłowo, przy dawnej drodze przecinającej nadbiebrzańskie bagna i lasy, łączącą Łomżę z carską twierdzą Osowiec, potocznie tu zwaną Carskim Traktem.

Nasze gospodarstwo agroturystyczne znajduje się w południowym basenie Biebrzańskiego Parku Narodowego, niedaleko Narwiańskiego Parku Narodowego i kilka kilometrów od Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi, w widłach rzek Narew i Biebrza.

Gospodarze prowadzą swoje gospodarstwo od ponad 20 lat i starają się pokazać swoim Gościom uroki tego terenu. Zainteresowanym historią  Gospodarz - Jan godzinami może oprowadzać po swojej wypełnionej reliktami przeszłości izbie. Natomiast Gospodyni - Ela preferuje kuchnię opartą na przepisach staropolskich i regionalnych, a jej popisowym daniem są różnego rodzaju pierogi.

Większość naszych gości przyjeżdża tu dla atrakcji natury, które zapewniają trzy pobliskie parki narodowe. Nie znaczy to jednak, że nie można dodać do tego innych atrakcji.

Można u nas łowić ryby (pozwolenia u gospodarzy), popływać kajakiem lub łodzią wynająć przewodnika, który nas "przegoni" po Biebrzańskim Parku Narodowym i/lub Osowcu, zbierać grzyby, zrobić standardową rowerową trasę okrężną (31km) przez łąki/rozlewiska (zależnie od pory roku) pełne ptaków, polatać balonem nad wybranym terenem.

W Carskim Trakcie do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy pokoje dwuosobowe z łazienkami (18 miejsc), tzw."stryszek" (do 12 miejsc) warunki „studenckie”.

Z myślą o Gości przygotowaliśmy salę główną, pełniącą funkcję jadalni, "Chatę Jana" - odrębny budynek na imprezy i szkolenia, która może pomieścić ponad 70 osób oraz "Salę Glinka" – odrębną salę na 20 osób.

Zapraszamy serdecznie do naszego Carskiego Traktu!!

 

Informacje dodatkowe

Pokoje Pokoje trzyosobowe
Udogodnienia w pokoju Taras, Widok, Kuchnia / aneks kuchenny, Wanna/Prysznic, Czajnik elektryczny
Udogodnienia Internet bezprzewodowy (wifi), Parking
Wyżywienie Śniadania
Atrakcje w okolicy Rowery, Kajaki, Jazda konna, Piesze wycieczki, Parki krajobrazowe

Lokalizacja

Powiat łomżyński, Podlaskie
Sulin-Strumiłowo 4, 18-400 Wizna

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić