plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Gospodarstwo Agroturystyczne Ćmilówka

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 452
Wyświetlony: 2977
Wygasa: 2023-01-13 12:23:00
0.00 (0 głosów)
Cena: od 30 PLN/osoba PLN
Kontakt tel.+48 604 578 908
tel.+48 603 036 306
https://www.facebook.com/Cmilowka
Plusy:

Opis

Gospodarstwo Agroturystyczne Ćmielówka w Majdanie Ostrowskim w gminie Wojsławice leży we wschodniej części Wyżyny Lubelskiej, na terenie malowniczych Działów Grabowieckich. Krajobraz okolicznych terenów charakteryzuje się dużym urzeźbieniem, licznymi wąwozami i głęboko wciętymi, suchymi dolinami. Wojsławickie wąwozy osiągają długość do 2 km, przy głębokości od kilku do kilkunastu metrów. Miejscowa ludność nazywa je "debrami". "Debry", z uwagi na bardzo liczne boczne odgałęzienia, tworzą niepowtarzalny, baśniowy krajobraz. Ukształtowanie terenu oraz dziewicza przyroda zachęca do aktywnych form wypoczynku tj. turystyki pieszej, nordic-walkingu, turystyki rowerowej, konnej, kajakowej oraz narciarstwa biegowego.

Warto do nas przyjechać również z uwagi na tzw. Dni Jakuba Wędrowycza. Jest to trzydniowa impreza kulturalna o profilu związanym z szeroko pojętą fantastyką, organizowana nieprzerwanie od 2006 roku. Powstała ona na cześć bohatera literackiego wykreowanego przez pisarza Andrzeja Pilipiuka. Opowieści o przygodach Jakuba Wędrowycza cieszą się w Polsce ogromną popularnością, zaś Wojsławice to miejsce akcji wielu utworów, w których występuje ów bohater. Impreza która przyciąga uczestników z całej polski poświęcona jest literaturze, grom i sztuce, głównie o tematyce fantastycznej.

W naszym gospodarstwie agroturystycznym przygotowaliśmy dla Państwa 12 miejsc noclegowych w pokojach 2-, 3- i 4 - osobowych z łazienkami. Dodatkowo do dyspozycji Gości jest pokój kominkowy z biblioteczką, TV SAT,gdzie można wypocząć po całodziennych trudach lub miło i przyjemnie spędzić deszczowe, chłodniejsze wieczory. Dla naszych Gości na terenie obiektu udostępniony jest bezpłatnie bezprzewodowy internet. Dla naszych Gości proponujemy możliwość spróbowania miejscowej kuchni opartej na naturalnych i ekologicznych produktach, oferujemy śniadania i obiadokolacje.

W ogrodzie przygotowaliśmy miejsce na ognisko oraz grill, a dla dzieci jest huśtawka ogrodowa oraz piaskownica. Do dyspozycji Gości są również rowery i quad. Udostępniamy także piłki i inne akcesoria do gry na świeżym powietrzu. Na terenie naszej Ćmilówki organizujemy dla Gości rodzinne imprezy, sylwestry, biesiady przy kominku lub ognisku, a zimą kuligi.

Serdecznie zapraszamy do Gospodarstwa Agroturystycznego Ćmilówka w Majdanie Ostrowskim!!

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Powiat chełmski, Lubelskie
Majdan Ostrowski 99, 22-120 Wojsławice

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić