plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Gospodarstwo Agroturystyczne Magiczny Zakątek

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 701
Wyświetlony: 2993
Wygasa: 2023-01-12 11:57:00
0.00 (0 głosów)
Plusy:

Opis

Serdecznie zapraszamy w prawdziwy Magiczny Zakątek naszego regionu leżący w Dąbrowie Dolnej koło Bodzentyna. Pragniemy Państwu zaoferować spędzenie wolnych chwil w otoczeniu zieleni, kwiatów, ciszy i śpiewu ptaków. Nasze gospodarstwo położone jest u stóp Łysej Góry(szczyt o wysokości 594 m n.p.m.) , otoczonej od strony południowej pasmem Świętokrzyskiego Parku Narodowego. Łysa Góra jest częścią pasma Łysogór i stanowi ważny węzeł szlaków turystycznych w naszym regionie. Krzyżują się tu trzy szlaki turystyczne: niebieski szlak im. E. Wołoszyna prowadzący z Wąchocka do Cedzyny, zielony szlak ze Starachowic do Łącznej oraz czerwony szlak z Cedzyny do Nowej Słupi przeznaczony dla turystyki rowerowej.

Pobyt w naszej agroturystyce to również możliwość poznania najniższych gór na terenie Polski, dolina rzeki Nidy, jaskiń, gołoborzy, pozostałości warownych zamków, obiektów sakralnych i zabytkowych miast. Ponadto na całym terenie gór wytyczono liczne szlaki turystyczne dla pieszych i rowerowych turystów. Cechują się one niskimi przewyższeniami oraz niskim stopniem trudności, wobec czego będą znakomitym rozwiązaniem zarówno dla małych dzieci jak i starszych osób. Bez wątpienia Góry Świętokrzyskie to miejsce, gdzie każdy z nas znajdzie coś dla siebie.

Do dyspozycji naszych Gości przygotowaliśmy 25 miejsc noclegowych w  Domu wolnostojącym. Dysponujemy pokojami 2-,3-,4 oraz 5 - osobowymi z łazienkami, pokojem z kominkiem oraz pokojem z wanną. Dodatkowo do dyspozycji Gości jest w pełni wyposażony aneks kuchenny, a w ogrodzie znajduje się altana grillowa z piecem chlebowym oraz wędzarnią. Nie zapomnieliśmy o naszych najmłodszych Gościach, dla których przygotowaliśmy bezpieczny plac zabaw. W naszej agroturystyce jest możliwość również wypożyczenia rowerów.

Zapraszamy na atrakcyjny wypoczynek w Góry Świętokrzyskie.


Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Powiat kielecki, Świętokrzyskie
Dąbrowa Dolna 11, 26-010 Bodzentyn

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić