plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Gospodarstwo Agroturystyczne "Na ptaki"- Słońsk

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 898
Wyświetlony: 2236
Wygasa: 2023-01-09 09:45:00
0.00 (0 głosów)

Opis

Gospodarstwo Agroturystyczne "Na ptaki" położone jest w otulinie Parku Narodowego Ujście Warty w urokliwej miejscowości Słońsk w powicie sulęcińskim. Park Narodowy Ujście Warty to najmłodszy z 23 parków narodowych na terenie Polski, który został założony dla ochrony unikatowych terenów podmokłych, rozległych łąk i pastwisk, które są jedną z najważniejszych w Polsce ostoją ptaków wodnych i błotnych.

Atrakcyjne przyrodniczo okolice naszego powiatu tworzą wspaniałe warunki do uprawiania turystyki rowerowej. Jeśli jesteś miłośnikiem dwóch kółek, to nie powinieneś narzekać na nudę i zajechać do Sulęcina, bo nie na darmo jest on nazywany Rowerową Stolicą Ziemi Lubuskiej. Do przejechania jest aż 360 km ścieżek rowerowych! Najlepiej zaplanować podróż w czasie, kiedy odbywa się tutaj coroczny Międzynarodowy Zjazd Cyklistów.

Słońsk i okolice to idealne miejsce dla wszystkich, którzy cenią spokój. W czasie pobytu w Słońsku można skorzystać z wielu ciekawych i niebanalnych atrakcji turystyczno - przyrodniczych takich jak:

- Wizyta w Rzeczpospolitej Ptasiej,

- Wycieczki połączonej z obserwacją ptaków w Parku Narodowym Ujście Warty,

- Spływów kajakowych,

- Rajdów Pieszo-Rowerowy Szlakiem Bocianów.

Ponadto istnieje specjalna oferta edukacyjna w Parku Narodowym Ujście Warty. Edukacja ekologiczna i regionalna dzieci i młodzieży prowadzona jest metodami aktywizującymi (gry, zabawy ruchowe, warsztaty edukacyjne, obserwacja).

Gospodarstwo Agroturystyczne "Na ptaki"przygotował dla swoich Gości 6 luksusowych miejsc noclegowych w tym 1 pokój dla dwojga, wspólną łazienkę, kuchnię a także salon. W cenie pokoju jest możliwość wypożyczenia sprzętu rowerowego oraz motorowego i quada (za opłatą).

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi. Ponadto oferujemy możliwość organizacji wspólnych imprez okolicznościowych (np. grilla).

Przyjedź do nas, odpocznij po trudach codziennego życia. Naładuj akumulatory spacerując po po naszych lasach czy jeżdżąc na rowerze i zwiedzając okoliczne miejscowości.

Serdecznie Zapraszamy!!

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Powiat sulęciński, Lubuskie
ul. Wiejska 12, 66-436 Słońsk

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić