plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Gospodarstwo Agroturystyczne Na Skarpie

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 355
Wyświetlony: 751
Wygasa: 2020-08-09 18:07:00
0.00 (0 głosów)
Cena: 50 PLN/osoba PLN
Kontakt tel. 86 277 26 80
tel.+48 694 619 790
www.naskarpie.pl
Plusy:

Opis

Gospodarstwo Agroturystyczne Na Skarpie położone jest we wsi Wojtkowice Glinna gmina Ciechanowiec i leży w granicach obszaru krajobrazu chronionego Dolina Bugu i Nurca oraz sąsiaduje z Nadbużańskim Parkiem Krajobrazowym.

Oprócz naszej miejscowości warto odwiedzić jeszcze kilka miejsc odznaczających się wspaniałymi walorami krajobrazowymi tj.: Wojtkowice–Dady, Kozarze i Tworkowice, gdzie wyniesienia Wysoczyzny Drohickiej sąsiadują z dolinami rzecznymi Bugu oraz Nurca. Mimo burzliwej historii i wielokrotnych zniszczeń, jakie dotknęły ten region na przestrzeni wieków, pozostało tu dużo ciekawych zabytków, przede wszystkim budownictwa drewnianego.

Główną atrakcją turystyczną  naszej gminy Ciechanowiec jest Muzeum Rolnictwa im. ks. K. Kluka wraz ze Skansenem Mazowiecko-Podlaskim. Na terenie skansenu znajduje się ponad 40 zabytkowych obiektów, a w ramach Muzeum Rolnictwa działają m.in.: Muzeum Weterynarii, Muzeum Pisanki, Muzeum Leśne czy też Ogród roślin zdatnych do zażycia lekarskiego urządzony według planu ks. Kluka. Muzeum Rolnictwa znajduje się w zespole pałacowo – parkowy. Można podziwiać tam zachowane do dziś obiekty dworskie, czynny drewniany młyn ulokowany u ujścia przepływowego stawu parkowego, resztki parku krajobrazowego z połowy XIX wieku oraz zabytkowe aleje lipowe na drogach prowadzących do pałacu.

Do dyspozycji naszych Gości przygotowaliśmy samodzielny domek z pięknym widokiem na rozlewisko Bugu, który składa się z pięciu wygodnych pokoi, dwóch łazienek, kuchni, jadalni, przytulnego saloniku z kominkiem oraz z dużego nasłonecznionego tarasu. Dodatkowo dla Gości szukających ciszy i spokoju przygotowaliśmy komfortowy apartament z samodzielną kuchnią i łazienką.

Nie zapomnieliśmy również o atrakcjach, które dostarczą naszym Gościom niezapomnianych wrażeń tj.:

- organizujemy spływy kajakowe rzeką Bug z Drohiczyna do Nura oraz kilkugodzinne wycieczki tradycyjną łodzią,

- pokazujemy pływające krowy i zapraszamy do uczestnictwa w codziennych czynnościach przeganiania stada krów przez rzekę,

- wskazujemy ciekawe trasy rowerowe i piesze oraz miejsca gdzie można zobaczyć dziką, nieskażoną przyrodę.

Na terenie naszej agroturystyki posiadamy wypożyczalnię rowerów oraz kajaków.

Serdecznie zapraszamy do naszej agroturystyki Na Skarpie!!

Informacje dodatkowe

Pokoje Pokoje dwuosobowe
Udogodnienia w pokoju Taras, Widok, Kominek, Telewizja, Kuchnia / aneks kuchenny, Czajnik elektryczny
Udogodnienia Internet bezprzewodowy (wifi), Parking
Wyżywienie Bez wyżywienia
Atrakcje w okolicy Rowery, Kajaki, Jazda konna, Piesze wycieczki, Plaża, Wycieczki krajoznawcze, Produkcja wyrobów lokalnych, Skanseny regionalne, Parki krajobrazowe

Lokalizacja

Powiat wysokomazowiecki, Podlaskie
Wojtkowice Glinna 26, 18-230 Ciechanowiec

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić