Skip to main content

376

Gospodarstwo Agroturystyczne Stary Młyn i Hodowla Ryb


Opis

Gospodarstwo Agroturystyczne Stary Młyn i Hodowla Ryb w miejscowości Ołtarze Gołacze, położone jest w granicach obszaru Chronionego Krajobrazu Doliny Bugu i Nurca. Nasz Stary Młyn został zaadoptowany na potrzeby agroturystyki i położony jest w leśnym otoczeniu nad małą rzeczką Pukawką.

Do dyspozycji naszych Gości na terenie Starego Młynu przygotowaliśmy 19 miejsc noclegowych w 5 dużych, wygodnych 2 osobowych pokojach z łazienkami. W przypadku większej ilości Gości istnieje  również możliwość dostawienia dodatkowych łóżek. Ponadto na parterze Młyna przygotowaliśmy dla Państwa obszerny salon z kominkiem i dobrze wyposażoną z kuchnią oraz dwoma dodatkowymi toaletami.

Nasze gospodarstwo wśród innych położonych na terenie województwa mazowieckiego, wyróżnia się lokalizacją oraz świetna kuchnią, w której królują ryby z własnego gospodarstwa – świeże pstrągi, jesiotry i karpie. Ryby osobiście – według unikalnego przepisu – od kilkudziesięciu lat wędzi gospodarz, który prowadzi również zajęcia dla Ośrodków Doradztwa Rolniczego.

Prócz ryb, warto także skosztować dziczyzny, jaj od hodowanych na wolnym wybiegu w gospodarstwie kur oraz serów twarogowych od naszych sąsiadów.

Do dyspozycji Gości  dodatkowo oddajemy rowery, idealne do długich wycieczek po okolicy. W sezonie warto zająć się tu podglądaniem zwierząt i ptaków.

Wypoczywający u nas Goście mogą liczyć na ciszę, spokój, świetne jedzenie – głównie ryby i dziczyznę, lokalne produkty i bardzo dobre warunki lokalowe oraz kontakt z przyrodą Doliny Bugu.

Serdecznie zapraszamy do naszego Starego Młyna!!

 

od 40PLN/osoba PLN

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel.+48 515 235 619

Adres

Ołtarze Gołacze 65
07-322 Nur
Mazowieckie, Powiat ostrowski

Displayed: 8481 - Agroturystyka

Lokalizacja

Ołtarze Gołacze 65 - 07-322 Nur - Mazowieckie, Powiat ostrowski