plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Gospodarstwo Turystyczne Słoneczny Stok

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 721
Wyświetlony: 1600
Wygasa: 2021-02-11 12:42:00
0.00 (0 głosów)
Kontakt tel.+48 693 609 789
tel.+48 661 654 432
http://www.slonecznystok.net
Plusy:

Opis

Gospodarstwo Turystyczne Słoneczny Stok w miejscowości Półkoty w powiecie sejneńskim powstało na bazie siedliska po byłym gospodarstwie rolnym, zachowując jego klimat i układ przestrzenny po to by zachować w możliwie najlepszy sposób intymność i wygodę wypoczywających Gości. Nasze gospodarstwo położone jest we wschodniej części Suwalszczyzny, na styku granic Polski, Litwy i Białorusi. O wyjątkowości tej krainy, będącej fragmentem Zielonych Płuc Polski i należącej do obszaru Natura 2000, świadczyć mogą unikatowe polodowcowe krajobrazy, czyste rzeki Marycha i Czarna Hańcza, liczne jeziora z „perłą w koronie” – malowniczym jeziorem Wigry. Lasy Puszczy Augustowskiej oraz Wigierskiego Parku Narodowego stanowią ponad 40% powierzchni Sejneńszczyzny. Jest to bez wątpienia jedno z najczystszych miejsc w Polsce.

Nasz powiat sejneński to program obowiązkowy dla fanów klimatycznych, kresowych miasteczek. To istny wehikuł czasu – duch przeszłości jest tu niemal namacalny a zabudowa, która w wielu miejscach cudem ocalała z wojen, pozwala poczuć nie tylko atmosferę międzywojnia ale i wieków wcześniejszych.

Naszym Gościom proponujemy 18 miejsc noclegowych w klimatycznych i przytulnych domkach tj.:

- Domek zielony - Kwatera I

Pokój (2 osobowy) z samodzielnym wejściem i indywidualną przestrzenią przed domkiem. Wyposażenie:dwa pojedyncze łóżka, łazienka, mały aneks kuchenny, internet - wifi. Widok z okna na jezioro.

- Domek zielony - Kwatera II

Pokój (2 osobowy) z samodzielnym wejściem i indywidualną przestrzenią przed domkiem. Wyposażenie: pojedyncze dwuosobowe łóżko, łazienka, mały aneks kuchenny, internet - wifi. Widok z okna na jezioro.

- Domek zielony: Kwatera III (Sadek)

Pokój (2 osobowy) z samodzielnym wejściem od sadku owocowego, indywidualną przestrzenią przed domkiem i altaną. Wyposażenie: pojedyncze dwuosobowe łóżko, łazienka, mały aneks kuchenny, internet - wifi. Widok z okna na jezioro.

- Domek piaskowy - Kwatera IV

Pokój (4 osobowy) z samodzielnym wejściem i indywidualną przestrzenią przed domkiem i wiatą. Wyposażenie: pojedyncze dwuosobowe łóżko, łóżko piętrowe dla dwójki dzieci, z możliwością zamiany na łóżko dwuosobowe, łazienka, mały aneks kuchenny, meble, wifi. Widok na jezioro.

- Domek piaskowy - Kwatera V 

Pokój (3 osobowy) z samodzielnym wejściem i indywidualną przestrzenią przed domkiem i wiatą. Wyposażenie: pojedyncze dwuosobowe łóżko, łóżko jednoosobowe, łazienka, mały aneks kuchenny umeblowany, internet wifi. Z miejsca kwatery widok na jezioro.

- Domek z bala

Domek samodzielny z tarasem (6 osobowy) z salonikiem, aneksem kuchennym, łazienką, sypialnią na poddaszu i tarasem.

Dodatkowo posiadamy przyzagrodowe pole namiotowe na małe kampery, namioty rodzinne (dostęp do łazienki, prądu, internetu). Goście z pola namiotowego korzystają z udogodnień wypoczynkowych tak samo jak Goście zakwaterowani w domkach. Ze względu na kameralność i spokój i swobodę wypoczynku ilość miejsc w gospodarstwie na tego typu zakwaterowanie jest ograniczona.

W naszym gospodarstwie jest również możliwość zamówienia na miejscu potraw regionalnych i nie tylko (regionalne potrawy wywodzące się z tradycji polskiej i litewskiej - kartacze, czenaki, babka, kiszka ziemniaczana i bliny litewskie). Wypieki regionalne - mało znane w Polsce - sękacz i mrowisko. Nie do pogardzenia jest też smak wędzonej sielawy, siei czy węgorza z jezior Suwalszczyzny.

Serdecznie zapraszamy do naszego Słonecznego Stoku!!

Informacje dodatkowe

Pokoje Pokoje dwuosobowe, Pokoje trzyosobowe, Pokoje czteroosobowe, Pokoje pięcioosobowe i większe
Udogodnienia w pokoju Taras, Widok, Kuchnia / aneks kuchenny, Wanna/Prysznic, Czajnik elektryczny, Leżaki/koce/parawany
Udogodnienia Internet bezprzewodowy (wifi), Zwierzęta domowe są akceptowane, Parking
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacja, Biesiady regionalne
Atrakcje w okolicy Rowery, Kajaki, Piesze wycieczki, Plaża, Wycieczki krajoznawcze, Sauna, Produkcja wyrobów lokalnych, Skanseny regionalne, Park Narodowy, Parki krajobrazowe

Lokalizacja

Powiat sejneński, Podlaskie
Półkoty 18, 16-500 Sejny

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić