Skip to main content

1013

Hajstra - Huta Polańska

Informacje o obiekcie

 • Pokoje:
  Pokoje dwuosobowe, Pokoje trzyosobowe, Pokoje czteroosobowe, Pokoje pięcioosobowe i większe
 • Atrakcje lokalne:
  Wycieczki rowerowe, Spływy kajakowe, Jazda konna, Piesze wycieczki, Wycieczki krajoznawcze, Plaża, Produkcja wyrobów lokalnych, Muzeum, wystawy, Park narodowy
 • Udogodnienia w pokoju:
  Taras, Widok, Kominek, Telewizja, Kuchnia / aneks kuchenny, Wanna/Prysznic, Czajnik elektryczny
 • Udogodnienia:
  Internet bezprzewodowy (wifi), Parking
 • Wyżywienie:
  Śniadania, Śniadanie, obiad i kolacja, Bez wyżywienia
 • Atrakcje w okolicy:
  Rowery, Jazda konna, Piesze wycieczki, Plaża, Wycieczki krajoznawcze, Park Narodowy

Opis

Gospodarstwo Hajstra położone jest we wsi Huta Polańska, znajdującej się w obrębie Beskidu Niskiego, w odległości 4 km na południe od centrum Polan. Stanowi enklawę na terenie Magurskiego Parku Narodowego, połączoną z "cywilizacją" jedną dojazdową drogą (w kierunku Polan) otwartą dla ruchu kołowego.

Wędrując naszą okolicą zarówno bliższą jak i tą dalszą, o każdej porze roku można podziwiać panoramy szczytów i dolin Beskidu Niskiego oraz Pogórza. Piękno przyrody uzupełniają zabytki historii i wielowątkowej kultury. To tutaj zachwycają krajobrazy z wieżyczkami zarówno łemkowskich cerkwi jak i katolickich kościołów. Wielowiekowe współistnienie tych kultur sprawia , że okolica jest atrakcyjny dla wszystkich.

Wokół otaczają nas wspaniałe lasy i łąki, bogate w sezonie letnio-jesiennym w leśne owoce takie jak poziomki, maliny, jeżyny i grzyby. W pobliżu przebiegają szlaki turystyczne piesze, rowerowe oraz konne.

Hajstra to Czarny bocian i to właśnie on stał się symbolem naszego gospodarstwa o powierzchni 50ha, które swoim Gościom oferuje 42 miejsca noclegowe o różnym standardzie w pokojach:

- Na poddaszu budynku: 6 pokoi z łazienkami, 3 dwuosobowe, 1 trzyosobowy, 2 czteroosobowe, mini kuchenka, antresola wypoczynkowa.

- Na parterze 6 pokoi: 2 pokoje dwuosobowe z łazienką, 1 pokój trzyosobowy z łazienką.

Pozostałe pokoje z łazienkami wspólnymi, osobno dla pań i panów: 2 pokoje czteroosobowe, 1 pokój dziesięcioosobowy.

Dodatkowo do dyspozycji Gości jest pokój wypoczynkowy z kominkiem, sprzęt RTV, kuchnia z jadalnią. W piwnicy sala bilardowa oraz sala o pow. 60m2 na spotkania szkoleniowe, taneczne,, warsztaty jogi, thai- thi. Grupy rekolekcyjne mają możliwość przygotować tutaj salę modlitw.

Przed budynkiem miejsce na ognisko, duża wiata grillowa, boisko do siatkówki i koszykówki, pole biwakowe "Ptasi Kocioł". Przepływający obok potok jest doskonałym miejscem relaksu dzieci i dorosłych.

Naszym gościom oferujemy posiłki oparte na produktach z przydomowego ogrodu, własny nabiał. Dla osób lubiących kontakt ze zwierzętami niewielkie stadko sześciu koni do jazdy w siodle, a dla narciarzy w odległości ok.10km dwa wyciągi narciarskie.

Zapraszamy również obozy pod namiotami - atrakcyjne miejsce z własną studnią, dostępem do strumienia, duży obszar do gier terenowych, podchodów.

Serdecznie Zapraszamy!!

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel.+48(13) 441 43 23

Adres

Huta Polańska 1
38-232 Krempna
Podkarpackie, Powiat jasielski

Displayed: 4384 - Agroturystyka

Lokalizacja

Huta Polańska 1 - 38-232 Krempna - Podkarpackie, Powiat jasielski