plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Noclegi OLSIK - Białowieża

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 723
Wyświetlony: 623
Wygasa: 2021-02-13 11:29:00
0.00 (0 głosów)

Opis

Noclegi OLSIK w Białowieży to miejsce, w którym można wspaniale wypocząć, zrelaksować się, zapomnieć o gonitwie dnia codziennego i poznać białowieskie uroki przyrody. Nasze Podlasie to jeden z najpiękniejszych regionów w Polsce. Jeżeli uwielbicie Państwo odpoczynek i kontakt z przyrodą to w naszym województwie podlaskim znajdziecie aż cztery parki narodowe. Również poza parkami znaleźć można wiele nietkniętych ludzką ręką miejsc, w których człowiek jest tylko gościem – ta kraina naprawdę jest unikatowa pod tym względem!

Przyrodniczym sercem Podlasia zdecydowanie jest Puszcza Białowieska – dumny, prastary las, który niejedno już widział i przetrwał, ciągle trwając i chroniąc swoje najcenniejsze przyrodnicze skarby, a Białowieża w której leży nasz dom to niezmiernie ciekawa miejscowość położona nad rzeką Narewką, w samym sercu unikalnej Puszczy Białowieskiej.Ta zagubiona wśród starych lasów osada, choć leży na uboczu, znana jest w całym kraju i bardzo chętnie odwiedzana jest zarówno z uwagi na walory przyrodnicze jak i turystyczne.

Nasz dom wita Państwa otwartymi drzwiami. Mamy nadzieję, że spędzicie tu Państwo niezapomniane chwile na łonie natury. Przekraczając próg naszego domu przeniesiecie się Państwo w zupełnie inny, wspaniały świat, w którym najważniejszy jest odpoczynek i dobra zabawa. Z okien roztacza się widok na wiejskie podwórza. W pobliskich lasach możliwość grzybobrania, wspaniałe miejsce na piesze wędrówki, spacery po puszczy, wycieczki rowerowe (dobrze wytyczone trasy rowerowe pozwalają dotrzeć do najciekawszych miejsc), przy odrobinie szczęścia można napotkać sarny, dziki, lisy, wiewiórki, jeże, łosie, jelenie, a nawet żubra, który niewątpliwie jest najważniejszym mieszkańcem puszczy.

Do dyspozycji Gości przygotowaliśmy 12 miejsc noclegowych, jadalnię, przedpokój kawowy, aneks minikuchni, a na zewnątrz taras na ciepłe wieczory np. przy grillu oraz miejsce ogniskowe. Dla Gości zapewniamy również miejsca parkingowe na terenie posesji.

Gościnność gospodarzy, standard i funkcjonalność wyposażenia kwatery, smaczna regionalna kuchnia sprawia, że jest doskonałe miejsce do wypoczynku, a lokalizacja sprawia że jest to idealna baza wypadowa na trasy turystyczne Puszczy Białowieskiej, która jest ostatnim w Europie fragmentem lasu pierwotnego oraz liczącej kilkaset sztuk, największej na świecie wolnościowej populacji Żubra.

Serdecznie zapraszamy do naszej Białowieży!!

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Powiat hajnowski, Podlaskie
ul. Łowiecka 6, 17-230 Białowieża

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić