plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Orawskie Zacisze

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 335
Wyświetlony: 908
Wygasa: 2020-07-16 19:21:00
0.00 (0 głosów)
Cena: od 25 PLN do 35 PLN/osoba PLN
Kontakt tel.18 26 345 07
tel.+48 607 776 603
www.orawskiezacisze.pl
Plusy:

Opis

Zapraszamy na wypoczynek  do naszych dwóch obiektów mieszkalnych leżących u podnóża Babiej Góry, w obszarze otuliny Babiogórskiego Parku Narodowego, bardzo blisko granicy ze Słowacją. Nasze  gospodarstwa to: Orawskie Zacisze położone w Kiczorach, oraz Nasze Oczko znajdujące się w miejscowości Lipnica Wielka na Orawie.

- Nasze Oczko to Zagroda agroturystyczna zlokalizowana w centrum Lipnicy Wielkiej, u stóp Babiej Góry, oferujemy naszym Goścom do wynajęcia samodzielne mieszkanie na parterze, które składa się z pokoju (max 5 os.), łazienki oraz w pełni wyposażonej kuchni. Goście w pokoju mogą korzystać z TV, radia, książek, map i przewodników. Gospodarze zapewniają smaczne obiady oraz dostęp do aneksu kuchennego.

Nasi Goście mogą zakupić na miejscu w naszym gospodarstwie lub u sąsiadów jaja, śmietanę, ser, masło, mleko i inne produkty lokalne.

W obrębie naszych obiektów znajdują się bezpieczne parkingi dla samochodów, place zabaw dla dzieci, ogrody z miejscem do wypoczynku oraz grille.

- Orawskie Zacisze ten obiekt znajduje się w Kiczorach, miejscowości malowniczo położonej u stóp Babiej Góry, otoczonej przyrodą, z dala od hałasu i zgiełku. W nowo wybudowanym budynku do dyspozycji Gości przygotowaliśmy trzy pokoje: 2,3-osobowy (na piętrze) z balkonem, łazienkami ,TV, oraz w pełni wyposażona kuchnię. Natomiast na parterze znajduje się pokój 5- osobowy z łazienką, TV oraz własnym aneksem kuchennym.

Dla spragnionych ciszy i spokoju oferujemy odpoczynek w zaciszu naszej altanki położonej nad potokiem, grillując kiełbaski lub spacerując po pobliskim lesie, gdzie można zbierać dary natury tj: poziomki, jagody, maliny i grzyby.

Dodatkowo dysponujemy świetlicą, w której można odpocząć po trudach pieszych wycieczek oraz dla najmłodszych przygotowaliśmy kącik zabawowy, gdzie mogą spędzić mile czas.

Wspaniałe górskie widoki, czyste powietrze i zdrowa źródlana woda zachęcają i uatrakcyjniają u nas pobyt przez cały rok.

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Powiat nowotarski, Małopolskie
Kiczory 54 b, 34-483 Lipnica Wielka

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić