Skip to main content

651

Pod Bukiem Gospodarstwo Agroturystyczne


Opis

Zapraszamy na wypoczynek do malowniczo położonego gospodarstwa agroturystycznego Pod Bukiem w miejscowości Kąty Bystrzyckie. Nasze gospodarstwo agroturystyczne położone jest w Kotlinie Kłodzkiej, w odległości około 5 km od Uzdrowiska Lądek-Zdrój. Kotlina Kłodzka, w której znajdujemy się jest urokliwą krainą geograficzną oferującą różnorodne atrakcje między: innym skalne labirynty Gór Stołowych, tajemnicze jaskinie i trasy podziemne, zielone alejki parków zdrojowych oraz ścieżki przyrodnicze.

Położenie gospodarstwa sprawia że jest ono atrakcyjne zarówno w okresie letnim jak i zimowym. Najbliższy wyciąg narciarski znajduje się w Lądku-Zdroju, a około 18 km dzieli nas od kompleksy narciarskiego Czarna Góra.

Nasz dom na wsi może też stanowić dogodną bazę wypadową do zwiedzania okolicznych atrakcji. Cisza, spokój, bliski kontakt z przyrodą to atuty naszego miejsca. W pobliżu lasy obfitujące w grzyby, maliny, poziomki.

To miejsce zauroczy Cię na pewno!

Przyjmujemy Gości w naszym domu z tradycyjna polską gościnnością w gustownie i przytulnie urządzonych pokojach 2, 3 i 4 –osobowych z łazienkami, oraz w dwóch apartamentach. Do dyspozycji Gości jest również sala jadalna z kominkiem, która również może być wykorzystywana na imprezy i spotkania towarzyskie oraz stylizowane pomieszczenie telewizyjne. Naszym Gościom miejscu polecamy również  pyszną domową kuchnię – ekologiczne warzywa i owoce oraz jajka z własnego drobiu.

W gospodarstwie na miejscu można też odpłatnie skorzystać z sauny i jacuzzi. Dodatkowo na terenie posesji jest miejsce rekreacyjne z odkrytym basenem kąpielowym, dla dzieci piaskownica i huśtawka oraz kort tenisowy. .

Dom otoczony jest pięknym ogrodem z przepływającym przez niego strumykiem. Atmosfera tego miejsca na pewno przyczyni się do udanego wypoczynku.

Serdecznie zapraszamy!!

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel.+48 (74)814 65 10
tel.+48 693 467 999

Adres

Kąty Bystrzyckie 30
57-540 Lądek Zdrój
Dolnośląskie, Powiat kłodzki

Displayed: 5764 - Agroturystyka

Lokalizacja

Kąty Bystrzyckie 30 - 57-540 Lądek Zdrój - Dolnośląskie, Powiat kłodzki