plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Pod Złotą Wiechą - Gospodarstwo Agroturystyczne

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 685
Wyświetlony: 1121
Wygasa: 2020-12-09 17:14:00
0.00 (0 głosów)
Kontakt tel.+48(18) 351-63-61
www.agro-beskidniski.pl
Plusy:

Opis

Gospodarstwo Agroturystyczne Pod Złotą Wiechą położone jest w miejscowości Uście Gorlickie w dolinie rzeki Ropy, nad Zalewem Klimkówka.

W gospodarstwie agroturystycznym Pod Złotą Wiecha znajdziesz to, czego szukałeś - ciszy, spokoju, wspaniałego jedzenia, pięknych widoków.

Kameralna atmosfera ośrodka, intymność i dalekie położenie tego miejsca od metropolii sprawia, że wypoczynek nabiera nowego znaczenia. To miejsce idealne na wakacje z rodziną jak i również na romantyczny weekend tylko we dwoje. Charakterystyka tego miejsca sprawia, że nie czujemy się tu obco. Gospodarze podchodzą do każdego klienta indywidualnie z wielką serdecznością. Dzięki temu można się tu poczuć jak na wakacjach u babci na wsi, z tym, że tutaj czekają na nas atrakcje, z którymi nie wszędzie możemy się spotkać.

Zimą, to świetne miejsce na kulig, ognisko, narty czy sanki.

Wiosną i latem można wypoczywać nad wspaniałym zalewem Klimkówka, nieopodal zwiedzać okoliczne cerkwie i zabytki lub aktywnie wypoczywać na rowerze korzystając z rowerowych tras widokowych.

Jesienią zachwyci nas widok lasów i gór Beskidu we wszystkich kolorach tęczy. Amatorzy przyrody mogą zaobserwować tu rzadkie gatunki zwierząt owadów i roślin, a grzybiarze napełnią koszyki po brzegami grzybami.

Do dyspozycji naszych Gości 15 miejsc noclegowych w pięciu pokojach trzyosobowych o wysokim standardzie. W każdym pokoju znajduje się łazienka i telewizor. Dwa łóżka pojedyncze oraz jedno łóżko małżeńskie - szerokie 140-160cm.

\Wybierając odpoczynek w naszym gospodarstwie agroturystycznym, przypomnisz sobie smaki o których całkiem możliwe już zapomniałeś/łaś. To, na co możesz liczyć Pod Złota Wiechą, to naturalne, świeże, sezonowe składniki, ręczny wyrób, pyszne kompozycje i smakowite potrawy. Gospodarstwo agroturystyczne specjalizuje się w podawaniu Gościom lokalnych potraw i produktów, przygotowanych z sercem i całorocznym zaangażowaniem. Nie brak tu wyrobów typu ser, masło, mleko od krowy, czy domowy, naturalny jogurt i śmietana. Pieczemy różnego rodzaju chleby, ciasta i ciasteczka. Nasi Goście mogą posmakować wędlin własnego wyrobu, mięs i kiełbas, prawdziwego, ekologicznego mięsa z kury, która wiodła szczęśliwe, wiejskie życie w naszym kurniku.

Serdecznie zapraszamy do naszej Złotej Wiechy!!

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Powiat gorlicki, Małopolskie
Uście Gorlickie 123, 38-315 Uście Gorlickie

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić