plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Przystanek Szarbsko

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 582
Wyświetlony: 3352
Wygasa: 2022-10-06 10:00:00
0.00 (0 głosów)
Kontakt tel.+48 608 359 207
tel.+48 509 108 629
www.przystanekszarbsko.pl
Plusy:

Opis

Przystanek Szarbsko - musisz się zatrzymać !

Szarbsko to malownicza wieś na odcinku środkowego biegu rz. Pilicy, gdzie oferujemy Państwu noclegi w 2 Domkach całorocznych usytuowanych na końcu wsi, na skraju lasu - Sulejowskiego Parku Krajobrazowego w odległości 400 metrów od plaży i słynnego zakola rzeki Pilicy i zarazem punktu widokowego zwanego ​ "Biała Góra". Nasze Domki znajdują się na uboczu wsi Szarbsko, na skraju Sulejowskiego Parku Krajobrazowego, 100 metrów od obszaru Natura 2000 – Dolina Środkowej Pilicy, przy szutrowej drodze prowadzącej do plaży/punktu widokowego Biała Góra nad rzeką Pilicą i słynnego mostu na "Trzech Morgach".

Proponujemy Państwu do wynajęcia dwa całoroczne domki:​

- "Stawisko" domek dla max 8 osób – dla rodzin z dziećmi, na spotkania ze znajomymi, całoroczny, ogrzewany kominkiem, z tarasem, otoczony łanami zbóż w niedalekiej odległości do lasu w nocy minimalny zasięg światła, sprawia, że można poczuć się jak w Parku Gwiezdnego Nieba,

- "Uroczysko" domek dla max 6 osób, całoroczny, ogrzewany i przestronny, posiada 3 pokoje. Otoczony dużym ogrodem, który z kolei otoczony jest strumykiem wpadającym do rzeki Pilicy. W ogrodzie do dyspozycji gości jest grill, leżaki, hamak, piaskownica dla dzieci, huśtawki.

Posiadamy również wypożyczalnię kajaków – nowe , wymienione w 2019r kajaki 2 - osobowe a dla rodzin z dziećmi kajaki typu 2 + 1, nowe kamizelki asekuracyjne w każdym rozmiarze oraz nowe wiosła. Sprzęt, którym dysponujemy spełnia wymogi bezpieczeństwa, jest wygodny oraz pozwala w pełni cieszyć się ze spływu. Dajemy państwu szansę poznać szlak wodny i jego najbliższe sąsiedztwo od strony prawego brzegu. Nasza wypożyczalnia kajaków zapewnia atrakcyjne ceny oraz indywidualne podejście.

Zapraszamy nie tylko kajakarzy, ale wszystkich, którzy chcą zwiedzić Dolinę Pilicy pieszo lub na rowerze. Szarbsko to przystanek na drodze wielu okolicznych szlaków takich jak :

- pieszy Szlak Rekreacyjny Rzeki Pilicy,

- Łódzki Szlak Konny (najdłuższy w Europie),

- Rowerowy Szlak Grunwaldzki, - Szlak Rowerowy Taras oraz pieszy Szlak po Przedborskim Parku Krajobrazowym.

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Powiat piotrkowski, Łódzkie
Szarbsko 28, 26-337 Aleksandrów

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić