plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Stajnia Bocianie Gniazdo

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 581
Wyświetlony: 4536
Wygasa: 2023-09-05 11:05:00
0.00 (0 głosów)
Kontakt tel.+48 663 806 575
tel.+48 665 417 851
www.stajniabocianiegniazdo.pl
Plusy:

Opis

Stajnia Bocianie Gniazdo to kompleks domków letniskowych zlokalizowany w małej, malowniczej miejscowości Wielenin. Niezwykłość tego miejsca pozwala spędzić urlop w pięknym zielonym otoczeniu wśród zwierząt, zarazem dosłownie kilka kilometrów do Termalnego Uniejowa. Miasteczko Uniejów to klimatyczne 3-tysięczne miasteczko, położone nad Wartą, przy północno-zachodniej granicy województwa łódzkiego, słynące z ujęcia wód geotermalnych, bogatych w duże ilości składników mineralnych.

Ponadto w okolicy można wybrać się na wycieczkę do prywatnego zoo, w którym zobaczymy wyjątkowo rzadkie okazy zwierząt – białe lwy i białe tygrysy. Kilkanaście kilometrów od Uniejowa jest duże, sztuczne jezioro, na którym można uprawiać sporty wodne albo odwiedzić rezerwat dzikich ptaków.

Przygotowując dla naszych Gości domki, dołożyliśmy wszelkich starań, aby zaproponować Państwu spędzenie wolnego czasu w komfortowych warunkach, w miłym i przyjaznym miejscu. Do dyspozycji Państwa przygotowaliśmy domki letniskowe (6-osobowe) z aneksem kuchennym, łazienką, klimatyzacją (dodatkowo płatną 10zł/doba) TV i Wi-Fi. Nie zapomnieliśmy również o naszych najmłodszych Gościach, dla których przygotowaliśmy nowoczesny i bezpieczny plac zabaw.

Jak wskazuje nazwa, Stajnia Bocianie Gniazdo to nie tylko domki letniskowe. Pobyt u nas polecamy szczególnie tym, którzy chcieliby spróbować swoich sił w jeździe konnej. Zajęcia są prowadzone przez siedem dni w tygodniu dla osób w każdym wieku. Nie są wymagane żadne umiejętności – zanim popędzą Państwo galopem, nasza instruktorka zdradzi podstawowe zasady jeździeckie i nauczy prawidłowej postawy na koniu. Oferujemy zajęcia zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych.

Dodatkowo na terenie naszej posiadłości znajduje się zbiornik wodny, w którym można łowić ryby.

Stajnia Bocianie Gniazdo to idealne miejsce na odpoczynek oraz pobyt w urokliwej wiejskiej okolicy.

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Powiat poddębicki, Łódzkie
Wielenin 1, 99-210 Uniejów

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić