Skip to main content

686

Zielony Zakątek - Agroturystyka

Informacje o obiekcie

 • Udogodnienia:
  Internet bezprzewodowy (wifi), Parking
 • Pokoje:
  Pokoje trzyosobowe
 • Atrakcje lokalne:
  Wycieczki rowerowe, Spływy kajakowe, Jazda konna, Wycieczki krajoznawcze, Produkcja wyrobów lokalnych, Muzeum, wystawy
 • Udogodnienia w pokoju:
  Taras, Widok, Telewizja, Kuchnia / aneks kuchenny, Wanna/Prysznic, Czajnik elektryczny
 • Wyżywienie:
  Śniadanie, obiad i kolacja
 • Atrakcje w okolicy:
  Rowery, Kajaki, Piesze wycieczki, Wycieczki krajoznawcze, Centrum Fitness, Parki krajobrazowe

Opis

Gospodarstwo Agroturystyczne Zielony Zakątek położone jest w miejscowości Gębice w gminie Gubin oraz w otulinie Krzesiński Park Krajobrazowego. Na terenie parku znajduje się jezioro Borek. Przedmiotem ochrony są walory przyrodnicze i krajobrazowe: pradoliny Odry i doliny Nysy Łużyckiej, których wody na odcinku 35 km wchodzą w skład obszaru Parku.

Zapewniamy naszym Gościom wspaniały pobyt przez cały rok, każdy z odwiedzających nas Gości znajdzie spełnienie w jednej z naszych atrakcji.

Piękne krajobrazy wokół malowniczej wyspy, cisza, przygody na łodzi i raj dla wędkarzy to tylko niektóre z licznych możliwości jakie oferujemy. Staramy się zapewnić poczucie prawdziwej Polskiej wsi z domowymi posiłkami sporządzanych z produktów pochodzenia z własnego gospodarstwa. Wspaniałą kuchnię gospodyni ocenicie już państwo sami na miejscu. Posiadamy również pracownie dla osób chętnych do stworzenia ,,czegoś" z ,,niczego". Jest też kącik dla osób lubiących zatracić się w książce, a dla maluchów plac zabaw.

Oprócz noclegów w przytulnych pokojach, zapewniamy możliwość biwakowania nad stawem. Zapraszamy też wszystkich, którym daleko jeszcze do celu i chcieliby wypocząć, by móc ją dalej bezpiecznie kontynuować. Dla spragnionych miejskiego gwaru polecamy wyprawy do naszych zachodnich sąsiadów. Dla tych co interesują się myślistwem, czy lubią też posiedzieć w kniei też coś się znajdzie.

Serdecznie zapraszamy do naszego Zielonego Zakątka!!

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel.+48 782 395 208

Adres

Gębice 43
66-620 Gubin
Lubuskie, Powiat krośnieński

Displayed: 6309 - Agroturystyka

Lokalizacja

Gębice 43 - 66-620 Gubin - Lubuskie, Powiat krośnieński