plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Kajaki Adama- wypożyczalnia kajaków

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 574
Wyświetlony: 700
Wygasa: 2020-07-08 16:47:00
0.00 (0 głosów)
Cena: od 45 PLN / kajak PLN
Kontakt tel.+48 609 391 932
www.kajakireczno.pl
Plusy:

Opis

Kajaki Adama - wypożyczalnia kajaków w miejscowości Ręczno to niezapomniana przygoda na rzece Pilica najdłuższym lewobrzeżnym dopływie Wisły, długości 342 km i średnim spadku 0,5 prom. Rzeka położona jest w południowej i centralnej Polsce. Przepływa między innymi przez Szczekociny, Sulejów, Spałę, Białobrzegi i Warkę. Pilica urokliwie meandruje wśród rozległych łąk, lasów, bagienek tworząc liczne wysepki i zakola. W środkowym biegu, pomiędzy Sulejowem a Smardzewicami położony jest Zalew Sulejowski, który jest największym zbiornikiem wodnym w centralnej Polsce.

Okolice rzeki są również atrakcyjne pod względem krajoznawczym. Kajakarzy zainteresować może na przykład pierwsze w Polsce muzeum poświęcone rzece, czyli Skansen Pilicy w Tomaszowie Mazowieckim. Rzeka ta jest bardzo ciekawym, urozmaiconym, nizinnym szlakiem kajakowym z wieloma sympatycznymi miejscami na biwak, to około 90km nizinnej rzeki bez ani jednej przenoski, za to z fajnymi miejscami do kąpieli, czyli raj dla kajakarzy z dziećmi. Naturalne, urozmaicone koryto, malownicze krajobrazy i czysta woda. Nic dziwnego, że Pilica naprawdę zachwyca.

W naszej ofercie posiadamy nowe, sprawdzone i bezpieczne kajaki, oferujemy możliwość obcowania z naturą w naszych kajakach. Jest to niezapomniana przygoda, i jednocześnie świetny sposób na relaks i odpoczynek. Doradzimy skąd i gdzie płynąć, jaką trasę wybrać żeby było bezpiecznie i miło. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu będą Państwo mieli gwarancje, niezapomnianej przygody, spędzonej na łonie natury, oraz wspaniałego relaksu w naszych kajakach. Oferujemy również możliwość popływania na wybranym zalewie Sulejowskim lub Cieszanowickim. Zajmujemy się zarówno organizacją spływów firmowych jak i  indywidualnych.

W ramach naszej działalności oprócz sprawdzonego i bezpiecznego sprzętu naszym Gościom zapewniamy transport na miejsce spływu i odbiór po spływie oraz organizujemy noclegi i wyżywienie w zaprzyjaźnionych pensjonatach.

Serdecznie zapraszamy, do zobaczenia na spływie !

Informacje dodatkowe

Atrakcje lokalne Wycieczki rowerowe, Spływy kajakowe, Jazda konna, Piesze wycieczki, Wycieczki krajoznawcze, Plaża, Muzeum, wystawy

Lokalizacja

Powiat piotrkowski, Łódzkie
Ul Główna 25, 97-510 Ręczno

Video

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić