Skip to main content

1129

Spływy Kajakowe D. Hałasa

  • Atrakcje lokalne:
    Wycieczki rowerowe, Spływy kajakowe, Jazda konna, Piesze wycieczki, Wycieczki krajoznawcze, Plaża, Centrum Fitness, Muzeum, wystawy, Park narodowy, Parki krajobrazowe, Mini zoo

Opis

Zapraszamy na spływy kajakowe po rzece Tanew!!

Rzeka Tanew jest królową Roztocza. To najpiękniejsza i najczystsza rzeka Polski południowo – wschodniej. To na niej znajdują się dziesiątki małych wodospadów uznanych przez czytelników gazety Rzeczypospolita za jeden z 7 cudów Polski. Spływ kajakowy to najlepszy sposób na docenienie w pełni uroków tej malowniczej rzeki. Spokój, cisza, szum wody, śpiew ptaków i bajkowe wręcz widoki- to atrakcje jakich doświadczycie podczas spływu po Tanwi.

Nasze kajaki pływają na górnym odcinku Tanwi w okolicy Suśca. Woda w tej części rzeki jest płyta , przejrzysta z kremowym piaskiem na dnie. Trasa spływu prowadzi przez nieznane zakamarki , przez krainę nieskończonych pełnych tajemnic lasów. Płynąc obcujemy z przyrodą i zwierzętami. Z powodzeniem możemy obserwować ptaki siedzące na gałęziach drzew i podziwiać rzadko spotykane gatunki roślin.

Możemy Państwu zaoferować trasę bardzo bezpieczna płytką (do 1 m głębokości) polecana osobom początkującym i rodzinom z dziećmi. Jak i trasę trudną dla zaawansowanych kajakarzy. Nasza oferta polega na wypożyczeniu sprzętu sportowo rekreacyjnego w postaci kajaków, wioseł i kapoków.

Mamy państwu do zaoferowania:

Najnowszy sprzęt

Posiadamy kajaki polietylenowe odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Kajaki posiadają dodatkowe miejsca dla małych dzieci bądźmiejsca na napoje. Lekkie wiosła aluminiowo-propolynowe skrętne lub zwykłe.

Zapewnimy transport

Zawsze dowozimy na początek trasy, dzięki czemu nie ma problemu z drogą powrotna po spływie.

Naszym zdaniem najważniejsze zapewniamy fachowe doradztwo w organizacji spływu

Nasz instruktor kajakarstwa dokładnie wyjaśni jak wygląda spływ kajakowy .Doradzi odpowiednią trasę. Opowie o aktualnych przeszkodach na rzece i o tym jak je pokonywać. Pomożemy z znalezieniu noclegu, polecimy gdzie można zjeść smaczny obiad lub co warto zobaczyć w okolicy.

Dodatkowe rabaty

Każdy nasz klient spływów kajakowych otrzyma rabat w wysokości 10 % na - wypożyczalnie sprzętu sportowo-rekreacyjnego (w tym rowery) w Suścu - nocleg w pensjonacie Słoneczny Gaj w Suścu ( nowe pokoje dwuosobowe z łazienkami).

Miejsce na ognisko

Dysponujemy swoją działką nad rzeką , na której nasi klienci bez żadnych opłat mogą rozpalić sobie ognisko bądź grilla

Oferta jest skierowana zarówno do osób indywidualnych jak i grup zorganizowanych.

Pływamy 7 dni w tygodniu od kwietnia do października!!

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel.+48 605 335 133

Adres

Huta Szumy 37
22-672 Huta Szumy
Lubelskie, Powiat tomaszowski

Displayed: 1055 - Atrakcje lokalne

Lokalizacja

Huta Szumy 37 - 22-672 Huta Szumy - Lubelskie, Powiat tomaszowski