Skip to main content

1123

Rodzinny Ośrodek Wypoczynkowy Korkosze


Opis

Rodzinny Ośrodek Wypoczynkowy Korkosze położony jest w miejscowości Huta Szymy wśród lasu sosnowego, blisko rezerwatu Nad Tanwią, który to rezerwat przyrody znajduje się na terenie gminy Susiec i stanowi integralną część Parku Krajobrazowego Puszczy Solskiej. Nasz Ośrodek położony jest dodatkowo nieopodal płynącej rzeki Tanew i w odległości około 1800m od Roztoczańskich Szumów, którą to odległość można przemierzyć malowniczym szlakiem turystycznym.

Położenie Ośrodka wśród roztoczańskich pól i lasów sprzyja długim pieszym jak i rowerowym wyprawom. Dodatkowo jesteśmy świetną bazą wypadową, jeśli chcecie Państwo ruszyć na okoliczne szlaki turystyczne( piesze, rowerowe czy też wodne), prowadzące po unikalnych atrakcjach przyrodniczych i pięknej, zielonej okolicy.

Każdy znajdzie tu swój sposób na odkrywanie Roztocza.

Rodzinny Ośrodek Wypoczynkowy Korkosze to zespół sześciu uroczych domków letniskowych zatopionych w roztoczańskiej przyrodzie. W każdym z domków są cztery miejsca noclegowe w dwóch odrębnych pokojach. Domki wyposażone są w taras, telewizor, łazienkę z prysznicem oraz kuchnię z możliwością przyrządzania śniadań, obiadów i kolacji.

Na terenie Ośrodka znajduje się plac zabaw dla dzieci i sezonowy basen kąpielowy z podgrzewaną wodą, miejsce na grilla i ognisko. Ośrodek jest ogrodzony co zapewnia bezpieczeństwo osób jak i parkujących samochodów.

Serdecznie Zapraszamy!!

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel.+48 695 404 046
tel.+48 695 404 047
tel.+48 695 404 053

Adres

Huta Szumy 34
22-672 Susiec
Lubelskie, Powiat tomaszowski

Displayed: 1514 - Domki letniskowe

Lokalizacja

Huta Szumy 34 - 22-672 Susiec - Lubelskie, Powiat tomaszowski