Skip to main content

1112

Leśna Strzecha - Rotembark


Opis

Zapraszamy do całorocznego domu Leśna Strzecha położonego na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego w małej malowniczej wsi Rotembark, w gminie Kościerzyna na terenie tzw. Szwajcarii Kaszubskiej i Borów Tucholskich.

Ze względu na swoje położenie uznawani jesteśmy za jeden z najpiękniejszych i najatrakcyjniejszych regionów turystycznych w Polsce. Malowniczo przeplatają się tu lasy, pola, łąki, jeziora i rzeki. Przez nasze okolicę przebiegają trzy szlaki regionalne: Kaszubski, Kamiennych Kręgów i Wdzydzki.

Część terenu zajmuje Wdzydzki Park Krajobrazowy z zespołem jezior rynnowych, spośród których największym jest jezioro Wdzydze ze swoimi ramionami (Radolne, Jeleń i Gołuń) o powierzchni 1430 ha nazywane przez wieki „Kaszubskim Morzem”.

Kajakarze znajdą tu jeziora połączone ze sobą wijącymi się wśród łąk, pól i lasów rzekami tworząc malownicze szlaki kajakowe rzeki Wdy, Pilicy, Wierzycy, Trzebiochy. Miłośników przyrody oraz amatorów pieszych i rowerowych wędrówek zapraszamy na szlaki turystyczne: ”Kaszubski”, „Kamiennych Kręgów” przebiegające przez teren gminy, a także liczne ścieżki piesze i rowerowe prowadzące przez naszą malowniczą krainę. Przepiękne lasy są rajem dla grzybiarzy.

Proponujemy Państwu wypoczynek w nowoczesnym, całoroczny dom kryty strzechą, w którym mieszczą się dwa luksusowe apartamenty. W każdym z obu apartamentów może zamieszkać 6 osób. Wykończenie pomieszczeń oraz otoczenie w jakim dom się znajdują stanowią bardzo magiczną scenerię. Położenie w samym środku lasu zapewni Państwu ciszę i spokój w przepięknym otoczeniu.

Na posesji znajduje się również plac zabaw dla najmłodszych wraz z trampoliną. W lesie mieści się także altana gdzie można posiedzieć na świeżym powietrzu. Proponujemy również skorzystanie z naszej strefy SPA, w której jest saun oraz balia z gorącą wodą.

Zapraszamy Państwa również do Apartamentów Leśna Strzecha. W apartamencie 2 sypialnie, pokój gościnny i pokój dziecięcy. Pokój dzienny wyposażony jest w aneks kuchenny, znajduje się w nim także podwójne łóżko. Dla Gości oferujemy trzy miejsca parkingowe. W obiekcie darmowe WiFi, TV.

Niedaleko nas znajdują się Trójmiasto, Wdzydze Kiszewskie, Szymbark, Wieżyca i wiele innych miejsc gdzie można udać się zobaczyć mnóstwo atrakcji.

Serdecznie Zapraszamy!!

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel.+48 504 250 247

Adres

Rotembark 94
83-400 Rotembark
Pomorskie, Powiat kościerski

Displayed: 1596 - Domy do wynajęcia

Lokalizacja

Rotembark 94 - 83-400 Rotembark - Pomorskie, Powiat kościerski