Skip to main content

972

Pensjonat Ostoja w Gruszkach


Opis

Pensjonat OSTOJA w Gruszkach, położny jest w podlaskiej osadzie leśnej o tej samej nazwie, otoczonej z trzech stron lasami Puszczy Białowieskiej. Nasza wieś Gruszki usytuowana jest na terenie malowniczej gminy Narewka, gdzie jak nigdzie w Polsce można doskonale wypocząć z dala od zgiełku wielkich miast, a za to bardzo blisko przyrody.

Położona jest bowiem na obszarze chronionego krajobrazu Puszczy Białowieskiej, która stanowi unikalny na skalę Europejską kompleks leśny, ponieważ jest ostatnim lasem nizinnym na na terenie Europy.

W północnej części naszej gminy znajduje się zbiornik wodny Siemianówka, o powierzchni 3250 ha, który zaliczany jest do jednego z największych akwenów w kraju. Stanowi on dużą atrakcję turystyczną, a także atrakcję dla wędkarzy i uprawiających sporty wodne. Są też liczne trasy turystyczne: szlaki rowerowe, piesze czy wodne. Do tego ciekawa architektura, zabytkowe cerkwie i przede wszystkim –wyjątkowi mieszkańcy.

Pensjonat Ostoja, do którego Państwa zapraszamy to nie tylko noclegi to przede wszystkim wspaniała atmosfera stworzona przez gospodarzy, kameralny, przytulny i ciepły wystrój wnętrz oraz bliskość puszczańskich uroków, wspaniałości i tajemnic jest oazą dla miłośników przyrody oraz osób potrzebujących spokoju i odpoczynku oraz ucieczki od współczesnego świata. Pensjonat Ostoja to również wspaniała regionalna kuchnia proponująca swoim Gościom między innymi potrawy z dziczyzny, kuchnię wegetariańską oraz domowe posiłki.

Do dyspozycji Gości przygotowaliśmy:

- 6 pokoi z łazienkami,

- 3 pokoje z umywalką oraz wspólną łazienką,

- samodzielną kuchnię z pełnym wyposażeniem,

- jadalnię,

- pokój z kominkiem oraz salę konferencyjną maksymalnie na 25 osób.

Z okien naszego pensjonatu roztacza się widok na malownicze herbarium, stanowiące część Parku Edukacji Przyrodniczo-leśnego, a za nim dolina malowniczej rzeki Narewka oraz Puszcza Białowieska. Pensjonat Ostoja w Gruszkach służyć może również jako wspaniałe miejsce dla niedużych grup szkoleniowych (18-20 miejsc).

To wymarzone miejsce dla osób szukających spokoju, a także ciszy.

Sympatycy przyrody, myśliwi, rowerzyści, ornitolodzy.... znajdą tu coś dla siebie.

Serdecznie Zapraszamy!!

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel.+48 608 558 546

Adres

Gruszki 14
17-220 Narewka
Podlaskie, Powiat hajnowski

Displayed: 3357 - Pensjonaty

Lokalizacja

Gruszki 14 - 17-220 Narewka - Podlaskie, Powiat hajnowski