plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Domek pod skarpą - Maurella

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 971
Wyświetlony: 319
Wygasa: 2022-04-14 11:36:00
0.00 (0 głosów)
Cena: 50 PLN/za osobę PLN
Kontakt tel.+48 695 512 903
http://maurella.pl
Plusy:

Opis

Dom pod skarpą - Maurella położony jest w miejscowości Wielochowo, w odległości około 5 km od Lidzbarka Warmińskiego, w sercu pięknej Warmii stanowiącą część Pojezierza Mazurskiego. Warmia to jeden z najciekawszych turystycznie regionów Polski, pełen gotyckich zabytków, kościołów wypełnionych dziełami sztuki, jezior, urokliwych wiosek czy malowniczego krajobrazu. Na turystów preferujących naturę czekają tutaj niezliczone jeziora oraz trasy spacerowe i rowerowe.

Nasza miejscowość Wielochowo malowniczo rozciąga się wokół jeziora Wielochowskiego w sąsiedztwie lasów i rozległych zielonych łąk. Błękitne wody jezioro widoczne są z terenu naszej posesji, a w odległości około 300m oddalona jest kameralna plaża z miejscem obsługi rowerów. Dom pod skarpą graniczy ze ścieżką piesza i rowerową. Natomiast plaża miejska to tylko ok. 800m od domu z profesjonalnym wyposażeniem: sprzęt pływający do wypożyczenia, pomosty, zjeżdżalnie, siłownia na powietrzu, ratownicy WOPR, baza gastronomiczna i inne atrakcje.

Naszym Gościom oferujemy  noclegi i wiele atrakcji w wolnostojącym domu z dużym ogrodem dwoma tarasami na każdej kondygnacji, miejscem na namiot, ognisko, grilla, parkingiem pomieszczeniem na rowery i sprzęt.

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy dwa pokoje 2-osobowe i jeden pokój 3-osobowy:

- Pokój Tarasowy, który znajduje się na piętrze, przestrzenny, z niesamowitym wschodem słońca i księżyca z poza lasu, bezpośrednim wyjściem na zabudowany taras, z pięknym widokiem na las brzozowy i zielone łąki. Wyposażony w 3 łóżka i szafeczki, komodę, szafę, stół, krzesła,

- Pokój Złocisty, który znajduje się na piętrze bardzo słoneczny, z widokiem na położone w dole jezioro wielochowskie, wraz z dziką linią brzegową i pięknymi zachodami słońca, wyposażony w podwójne łóżko, 2 szafeczki, szafę i stolik,

- Pokój Morelowy, który mieści się na 1 piętrze domu, z dużym oknem i widokiem na zieloną skarpę okalającą las z naturalnymi oczkami wodnymi, wyposażony w dwa łóżka i szafeczki, szafę, stolik, krzesła.

Nasza oferta noclegowa dedykowana jest dla Gości odwiedzających miejsca i zakątki naszej pięknej Warmii, podróżujących zarówno po szlaku rowerowym Green Velo, rowerzystów jak i osoby zmotoryzowane.

Serdecznie zapraszamy do nas na wypoczynek w pięknym otoczeniu przyrody, ciszy i spokoju.

 

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Powiat lidzbarski, Warmińsko-mazurskie
Wielochowo 6A, 11 - 100 Lidzbark Warmiński

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić