plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Nocleg u Sowy

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 702
Wyświetlony: 648
Wygasa: 2021-01-12 12:57:00
0.00 (0 głosów)
Kontakt tel.+48 661 346 165
tel.+48 509 905 553
https://www.noclegusowy.pl
Plusy:

Opis

Dom Gościnny - Nocleg U Sowy znajduje się w Głuszycy Górnej, położonej między Górami Suchymi (cześć Gór Kamiennych) a Górami Sowimi. Dogodne usytuowanie, bliskość szlaków turystycznych i stoków narciarskich daje możliwość aktywnego wypoczynku. Miłośnicy spacerów i pieszych wędrówek, a także Nordic Walking i Trekkingu, w okolicy znajdą liczne szlaki turystyczne, polne drogi i leśne ścieżki. Również fani dwóch kółek mają możliwość poszaleć na licznych trasach rowerowych, które znajdują się blisko naszego domu. Szczególnie zapraszamy do nas miłośników nart, gdyż w rejonie Głuszycy znajduje się kilka interesujących ośrodków narciarskich, oferujących trasy dla narciarstwa zjazdowego oraz narciarstwa biegowego. Największym ośrodkiem w tym regionie jest Rzeczka, oferująca wiele stoków i wyciągów, a także rozbudowaną bazę turystyczną.

Okolice obfitują również we wspaniałe atrakcje Dolnego Śląska – podziemne kompleksy, sudeckie zamki i twierdze, kopalnie i wiele innych zabytków. Bliskość granicy z Republiką Czech sprawia, iż w trakcie pobytu u nas można zwiedzić wiele ciekawych miejsc między innymi Skalne Miasto.

Naszym Gościom oferujemy 2 pokoje 4 osobowe o nazwie: Puchacz i Puszczyk oraz pokój 3 osobowy o nazwie Uszatka. Każdy pokój ma własną łazienkę. Możliwość korzystania z kuchni wyposażonej w płytę elektryczną, lodówkę, mikrofalówkę, naczynia. Bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Bezpłatny parking na terenie posesji. W pobliżu znajdują się sklepy, restauracje, plac zabaw dla dzieci. Do dyspozycji pomieszczenie do przechowania rowerów.

Zapraszamy do spędzenia niezapomnianych wakacji, urlopu albo weekendu w naszym domu.

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Powiat wałbrzyski, Dolnośląskie
ul.Kłodzka 44C, 58-340 Głuszyca Górna

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić