Skip to main content

206

Pstrąg Roztoczański

  • Atrakcje lokalne:
    Wycieczki rowerowe, Piesze wycieczki, Wycieczki krajoznawcze, Produkcja wyrobów lokalnych, Park narodowy, Parki krajobrazowe

Opis

Restauracja Rybna "Chata Rybaka" znajduje się w przepięknej krajobrazowo otulinie Roztoczańskiego Parku Narodowego w miejscowości Bondyrz. Została ona uruchomiona w listopadzie 2012 na terenie Ośrodka „Roztoczański Pstrąg”.

Serwujemy w niej przede wszystkim potrawy z wyhodowanych przez nas pstrągów połączonych z bukietami warzywnymi i owocami z Roztocza.
Spróbujcie Państwo specjałów naszej domowej kuchni, gdzie dominuje pstrąg z naszej hodowli – zarówno smażony, wędzony jak i pieczony!
Ten królewski smak możecie zabrać ze sobą do domu w postaci surowej lub przygotowanej przez nas do spożycia ryby na wynos!

Serdecznie zapraszamy do organizacji w naszej restauracji przeróżnych przyjęć okolicznościowych - niewielkie wesela, komunie, uroczystości rodzinne, zakładowe, spotkania biznesowe itp. Istnieje możliwość ustalenia specjalnego, odrębnego menu na życzenie klienta. Zapewniamy przestronny parking przy restauracji.

Zapraszamy również do zwiedzania nadającego Ośrodkowi niezwykły klimat, zabytkowego młyna wodnego – będącego niewątpliwą atrakcją dla odwiedzających nas turystów spragnionych niecodziennych widoków oraz ciszy i uroku Roztocza. Zabawa i edukacja - podczas zwiedzania tajemniczego, zabytkowego, wodnego młyna.

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel.+48 510 979 083

Adres

Bondyrz, Polska
22-442 Adamów
Lubelskie, Powiat zamojski

Displayed: 3534 - Restauracje regionalne

Lokalizacja

Bondyrz, Polska - 22-442 Adamów - Lubelskie, Powiat zamojski