plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Gospodarstwo Ekologiczne Dźwigajówka

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 903
Wyświetlony: 1178
Wygasa: 2023-01-14 06:07:00
0.00 (0 głosów)

Opis

Gospodarstwo Ekologiczne Dźwigajówka położone jest na terenie Wiśnicko-Lipnickiego Parku Krajobrazowego, w pobliżu lasów i rezerwatów przyrody. Gospodarstwo znajduje się w malowniczej miejscowości Muchówka na pograniczu Beskidu Wyspowego.

Nasze rolne gospodarstwo ekologiczne prowadzimy od ponad 15 lat, obejmuje ono obszar około 4,9 ha. Powodem decyzji o nastawieniu się wyłącznie na uprawę ekologiczną było zwiększenie świadomości wagi jaką ma zdrowe odżywianie. Uprawiane w naszym gospodarstwie owoce i warzywa spełniają wszelkie normy ekologiczne, na które otrzymaliśmy certyfikat ekologiczny Biocert.

Naszym klientom mamy do zaoferowania ekologiczne owoce miękkie:

- truskawki,

- maliny,

warzywa:

- ziemniaki,

- buraki,

- marchewka,

- pietruszka,

- cebula,

- jarmuż,

- por,

- seler oraz czosnek.

W 2020r. nasze gospodarstwo brało udział w Konkursie na "Najlepsze Gospodarstwo Ekologiczne" i zostało docenione przez komisję MODR zajmując 3 miejsce w województwie małopolskim. Prowadzenie gospodarstwa ekologicznego daje nam ogromną satysfakcje a także jeszcze większą motywacje do uprawiania warzyw najwyższej jakości zgodnie z wymaganiami produkcji ekologicznej oraz edukowania społeczeństwa w temacie zdrowego odżywiania.

Serdecznie Zapraszamy!!

Lokalizacja

Powiat bocheński, Małopolskie
Muchówka 175, 32-722 Królówka

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić