plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Willa u Marty

Dla rodzin

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 634
Wyświetlony: 1374
Wygasa: 2020-10-16 13:09:00
0.00 (0 głosów)
Kontakt tel.+48(18) 473 13 71
tel.+48 500 285 573
www.willaumarty.com.pl
Plusy:

Opis

Willa u Marty jest obiektem rodzinnym, zlokalizowana w centrum Tylicza w Beskidzie Sądeckim zaledwie 5 km od Krynicy Górskiej. Najbliższy wyciąg narciarski znajduje się 150 m od naszego obiektu. Beskid Sądecki jest to pasmo górskie należące do Beskidów Zachodnich. Znajduje się między Dunajcem na zachodzie a Przełęczą Tylicką na wschodzie. Zabytki architektoniczne Beskidu Sądeckiego to przede wszystkim średniowieczne zamki, cerkwie oraz zabytkowe drewniane kościoły.

Dzięki dogodnemu usytuowaniu Willi u Marty nasi Goście mogą wypoczywać w spokoju z dala od miejskiego gwaru i pośpiechu, a zarazem mieć na wyciągnięcie ręki wiele wartych odwiedzenia miejsc i atrakcji turystycznych. Okolica zachęca do uprawiania wszelkich form turystyki aktywnej począwszy od spacerów szlakami turystyki pieszej, rowerowej, konnej jak również narciarstwa biegowego i zjazdowego.

Specjalizujemy się w wypoczynku rodzin z dziećmi oraz seniorów.

Dysponujemy ponad 40 miejscami noclegowymi. Wszystkim przybyłym Gościom gwarantujemy miły, domowy nastrój, w którym można się zrelaksować oraz odzyskać siły. Nasz obiekt dysponuje windą, która ułatwi pobyt osobom starszym jak i rodzinom z małymi dziećmi, jak również przestronnymi, komfortowo wyposażonymi pokojami 2-, 3-, 4-osobowymi. Dodatkowa dla naszych Gości mamy w ofercie komfortowo wyposażony Domek Zimowy położony tuż przy wyciągu narciarskim Master-Ski w centrum Tylicza. Naszym Gościom serwujemy pyszne naturalne posiłki oparte o tradycyjne regionalne receptury i smaki. Wszystkie dania przygotowujemy w profesjonalnej kuchni. Korzystamy z przepisów kuchni łemkowskiej, lachowskiej, góralskiej, słowackiej. Potrawy przygotowujemy z produktów zakupionych w certyfikowanych gospodarstwach ekologicznych. Dokładamy wszelkich starań, aby posiłki były nie tylko dla ciała ale także dla ducha. Świadczymy również usługi wyżywieniowe dla gości z zewnątrz. Poza głównym sezonem istnieje możliwość zorganizowania imprezy okolicznościowej /np. urodziny, imieniny, biesiada góralska/.

Nie zapomnieliśmy o naszych najmłodszych Gościach, na których czeka specjalnie dla nich urządzony pokój zabaw z małymi krzesełkami i stolikami, komfortowo wyposażony w gry i zabawki dla dzieci w różnym wieku. Przy willi jest również nowy drewniany mini plac zabaw /bujaczki, kryta piaskownica, trampolina/ oraz zadaszony basen. Istnieje także możliwość wypożyczenia gier planszowych oraz książek.Na terenie Willi do dyspozycji naszych gości znajduje się basen rozporowy z zadaszeniem. Woda w basenie podgrzewana jest przy pomocy instalacji pompy ciepła. Jego wymiary to 4 metry na 2 metry o głębokości ok 1 metra. Idealny do zabaw większych dzieci oraz relaksu dorosłych. Dodatkowo dla naszych najmłodszych gości uzupełniliśmy wyposażenie obiektu o jacuzzi o średnicy 2 metrów i głębokości 0,7 metra. Doskonałe do zabaw z dziećmi.

Zapraszamy serdecznie do przyjazdu do naszej Willi. Czekamy na Was! Pokażemy Wam piękno beskidzkich krajobrazów i zapoznamy z historią regionu.

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Powiat nowosądecki, Małopolskie
ul. Pułaskiego 6a, 33-383 Tylicz

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić