plcsenfrdeitlvltptruskessvuk

Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

  • Dodanie ogłoszenia

Możesz za pośrednictwem naszego portalu opublikować ogłoszenie w wybranych kategoriach w bardzo atrakcyjnej cenie 119zł. Nasza funkcjonalność ogłoszeniowa jest rozbudowaną platformą wykorzystująca wszelkie rozwiązania pomagające skomunikować się Klientowi z obiektem noclegowym, restauracją czy firmą. Jeżeli chcesz rozpromować swój obiekt dodaj ogłoszenie, jeżeli szukasz obiektów sprawdź nasz katalog ogłoszeń ekologicznych.

  • Publikacja ogłoszenia

Ogłoszenie będzie widoczne po zaksięgowaniu płatności i zatwierdzenia przez Moderatora Portalu w przyciągu 2 dni. Ogłoszenia muszą zostać sprawdzone pod kątem rzetelności i prawidłowości informacji w nich zawartych. Na wskazany adres e-mail po akceptacji zostaje wysłana faktura potwierdzająca zakup.

  • Promocja ogłoszenia

W każdym momencie istnieję możliwość promocji ogłoszenia w obrębie naszego Portalu, dzięki dodatkowym atrakcyjnym wyróżnieniom w naszym katalogu. Mogą to być stylistyczne wyróżnienia tj. pogrubienie oraz wyróżnienie w widocznych miejscach na naszym Portalu tj. na stronie głównej czy w pasku bocznym.