Skip to main content

1132

Agroturystyka Pod Brzozami

Informacje o obiekcie

 • Pokoje:
  Pokoje trzyosobowe, Pokoje czteroosobowe, Pokoje pięcioosobowe i większe
 • Atrakcje lokalne:
  Wycieczki rowerowe, Spływy kajakowe, Jazda konna, Wycieczki krajoznawcze, Centrum Fitness, Muzeum, wystawy, Parki krajobrazowe, Mini zoo
 • Udogodnienia w pokoju:
  Taras, Widok, Telewizja, Kuchnia / aneks kuchenny, Wanna/Prysznic, Czajnik elektryczny
 • Udogodnienia:
  Internet bezprzewodowy (wifi), Parking
 • Wyżywienie:
  Śniadanie, obiad i kolacja
 • Atrakcje w okolicy:
  Rowery, Kajaki, Piesze wycieczki, Wycieczki krajoznawcze, Centrum Fitness, Parki krajobrazowe

Opis

Gospodarstwo Agroturystyczne pod Brzozami położone jest w miejscowości Grochowy w powiecie konińskim, który to dysponuje interesującą gamą walorów turystycznych, przyrodniczych i historycznych.

Położony w samym centrum Polski, przedzielony doliną Warty, z malowniczymi jeziorami, rezerwatami, parkami oraz nieskażonymi lasami, obfitującymi w bogactwo rzadkich gatunków roślin i zwierząt, stanowi zarówno wygodną bazę turystyczną, jak i atrakcyjne miejsce dla dłuższego wypoczynku. Sympatycy turystyki czynnej i biernej, wędkarze, piechurzy oraz poszukiwacze osobowości przyrodniczych i ciekawostek historycznych, wybierając na miejsce wypoczynku Ziemie Konińska, na pewno nie będą się nudzić. Moc atrakcji i niezapomnianych wrażeń czeka Cię na wytyczonych pieszych i rowerowych szlakach turystycznych. Stanowią one doskonałą bazę wypadową, dla amatorów aktywnego wypoczynku. Wśród lasów, jezior i polan krzyżują się trasy turystyczne usytuowane w najbardziej atrakcyjnych pod względem krajobrazowym i kulturowym rejonach naszego powiatu.

Nasze gospodarstwo agroturystyczne jest przyjazne dzieciom, wszystkie nasze działania ukierunkowane są do zapewnienia doskonałej i bezpiecznej zabawy.

Mieszkańcy naszej zagrody, to cierpliwe i milusińskie czworonogi. Dzieci mogą u nas bawić się w prawdziwych farmerów. Rano, dzieci razem z gospodarzem, wyprowadzają zwierzęta na łąkę. Najpierw kucyk, zaraz za nim Madame - krowa, a na koniec wychodzi kozia rodzina i owieczka. Po południu karmią świnki, króliki, szukają jajek, doją krowę i odbywa się przejażdżka na kucyku. W sezonie, raz w tygodniu w naszym gospodarstwie organizujemy animacje. Zabawę rozpoczyna myszka Miki oraz malowanie twarzy, do prac plastycznych często angażujemy rodziców. Niewątpliwie dodatkową atrakcją jest kąpielisko z prywatną plażą, które znajduje się na naszym terenie. Jest to atrakcja wyłącznie do naszych Gości zarówno tych dużych jak i tych najmłodszych.

Nie zapomnieliśmy również o komfortowej bazie noclegowej, dla naszych Gości przygotowaliśmy pokoje 2-, 3- i 4-osobowe. Pokoje posiadają łazienki, łóżka z wygodnymi materacami, w zależności od pokoju - łóżko dwuosobowe i piętrowe lub 2 pojedyncze.

Dla łasuchów proponujemy smaczną, tradycyjną kuchnię. W naszym menu przeważają wiejskie wyroby. Spróbować można salcesonu, pasztetowej, szyneczki, kiełbasy czy kaszanki. Prawdziwym przebojem są nasze sery, miodek czy mleko. U nas wszyscy się najedzą! Popróbują smakołyków jakich nigdy nie jedli. Dodatkowo w gospodarstwie Goście mają okazję nie tylko posmakować naszych wyrobów, ale też zobaczyć i pomóc je przygotować. Zapraszamy chętnych na pokazy robienia masła i sera, po każdym pokazie jest zawsze degustacja.

Serdecznie zapraszamy do naszego Gospodarstwa Agroturystycznego pod Brzozami!!

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel.+48 660 338 504
tel.+48 606 121 554

Adres

Grochowy 119
62-574 Grochowy
Wielkopolskie, Powiat koniński

Displayed: 1801 - Agroturystyka

Lokalizacja

Grochowy 119 - 62-574 Grochowy - Wielkopolskie, Powiat koniński