plcsenfrdeitlvltptruskessvuk

Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

EKOprzygoda.pl to portal łączący funkcje informacyjne oraz ogłoszeniowe. Staramy się Państwu dostarczyć rzetelną i aktualną informację o ekologii oraz aktywnym wypoczynku w Polsce. Nasz serwis wspiera również osoby pragnące rozpromować swój obiekt noclegowy, restauracje, atrakcje, bio żywność, sklep eko czy usługi powiązane z odnawialnymi źródłami energii. Nasz portal jest skierowany do WSZYSTKICH osób które w jakikolwiek sposób związani są z ekologią, zdrową żywnością czy aktywnym wypoczynkiem.


Informacje

Kluczowym punktem naszego serwisu jest szerzenie informacji o możliwościach drzemiących w naturze, ekologii, zarówno w celach wakacyjnych jak i codziennych jak np. oświetlanie czy ogrzewanie domu. Im większa świadomość obywateli o otaczającym nas świecie, tym większa szansa, że przyroda tak wspaniała jak ją znamy pozostanie dla kolejnych pokoleń.


Ogłoszenia

Mogą Państwo za pośrednictwem naszego portalu opublikować ogłoszenie w wybranych kategoriach w bardzo atrakcyjnej cenie 119zł. Nasza funkcjonalność ogłoszeniowa jest rozbudowaną platformą wykorzystująca wszelkie rozwiązania pomagające skomunikować się Klientowi z obiektem noclegowym, restauracją czy firmą. Jeżeli chcesz rozpromować swój obiekt dodaj ogłoszenie, jeżeli szukasz obiektów sprawdź nasz katalog ogłoszeń ekologicznych.


Reklama

Na naszej stronie internetowej ekoprzygoda.pl istnieje możliwość umieszczenia reklamy w specjalnie wyznaczonych boksach reklamowych. Po więcej informacji zapraszamy na podstronę: współpraca i reklama