plcsenfrdeitlvltptruskessvuk

Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Dom na Wzgórzu - Jarków

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 925
Wyświetlony: 3524
Wygasa: 2025-02-08 08:29:00
0.00 (0 głosów)

Opis

Agroturystyka Na Wzgórzu położona jest w małej dolnośląskiej wsi Jarków, w otulinie Parku Narodowego Gór Stołowych, pomiędzy Wzgórzami Lewińskimi a Górami Orlickimi obfitującymi w piękne panoramy, ciekawą roślinność i czyste powietrze. Nasz Jarków to mała wieś łańcuchowa leżąca na wysokości około 450–520 m n.p.m.

To doskonałe miejsce dla miłośników turystyki sportowo – rekreacyjnej (biegi, nordic walking, jazda na rolkach), wypoczynku w siodle, jazdy na rowerze i pieszych wędrówek. Znajdziecie tutaj Państwo ciszę, malownicze krajobrazy z niewielkimi wioskami rozproszonymi pomiędzy kolorowo ukwieconymi łąkami, lasami i dolinami przyjemnie szemrzących potoków. Rozpościerają się stąd przepiękne widoki na Ziemię Kłodzką, która to jak i cały Dolny Śląsk, kusi ogromem piękna i atrakcji. Przebywając w naszych stronach warto zobaczyć miedzy innymi:

- zabytkowy wiadukt kolejowy Dolnego Śląska,

- ruiny zamku Homole,

- zabytkowy kościół w Lewinie Kłodzkim,

- ogród japoński w Jarkowie,

- kalwarię w Lasku Miejskim i wiele innych uroczych zakątków.

Sąsiedztwo tras narciarskich w Zieleńcu i Olešnice w Orlických horach, znanych uzdrowisk Kudowy-Zdrój, Dusznik-Zdrój, Polanicy-Zdrój, wspaniałych labiryntów skalnych w Szczelińcu Wielkim i Adrspachu czynią naszą okolicę atrakcyjną przez cały rok.

Zapraszamy wszystkich lubiących zdrowy, aktywny wypoczynek wśród przyrody. Zapach ziół, świergot ptaków, pasące się sarny to wrażenia, których nie można zapomnieć, a niesamowite widoki, jakie można oglądać ze wzniesień i tarasów zapierają dech w piersiach.

W naszym gospodarstwie czeka na Państwa 5 pokoi: 2-, 3- i 4- osobowych z łazienkami oraz bezprzewodowym dostępem do internetu. Goście mają do dyspozycji dobrze wyposażony aneks kuchenny (nie oferujemy wyżywienia). Przed budynkiem znajduje się bezpieczny parking.

Serdecznie Zapraszamy!!

Lokalizacja

Powiat kłodzki, Dolnośląskie
Jarków 7 , 57-343 Lewin Kłodzki

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić