Skip to main content

1133

Dźwigajówka Pod Lipami

Informacje o obiekcie

 • Pokoje:
  Pokoje dwuosobowe, Pokoje trzyosobowe
 • Atrakcje lokalne:
  Wycieczki rowerowe, Jazda konna, Piesze wycieczki, Wycieczki krajoznawcze, Centrum Fitness, Muzeum, wystawy, Parki krajobrazowe
 • Udogodnienia w pokoju:
  Balkon, Taras, Widok, Telewizja, Wanna/Prysznic, Czajnik elektryczny
 • Udogodnienia:
  Internet bezprzewodowy (wifi), Parking
 • Wyżywienie:
  Śniadania, Bez wyżywienia
 • Atrakcje w okolicy:
  Rowery, Piesze wycieczki, Wycieczki krajoznawcze, Parki krajobrazowe

Opis

Gospodarstwo Agroturystyczne Dźwigajówka Pod Lipami położone jest beskidzkiej wsi Muchówka w otulinie Wiśnicko-Lipnickiego Parku Krajobrazowego. Wieś Muchówka leży krajobrazowo na obszarze Pogórza Wiśnickiego, w odległości około 14 km od Bochni. W otaczającym nas krajobrazie dominują wzniesienia o łagodnych zboczach i przeważnie zalesionych partiach szczytowych, poprzecinane parowami potoków.

Nasza miejscowość znajduje się na wysokim grzbiecie górującym nad dolinami sąsiednich wsi. Dzięki swojemu położeniu i górowaniu ponad inne wsie, z wielu miejsc widoczna jest panorama szczytów Beskidu Wyspowego i Tatry. Przez naszą miejscowość przebiega szlak turystyczny z Bochni przez Nowy Wiśnicz, Kamień Grzyb, Paprotną, Rajbrot, Łopusze, górę Kamionną i rezerwat przyrody Kamionna oraz Pasierbiecką Górę do Tymbarku.

Nasz zakątek zachwyca przyjeżdżających, panuje u nas cisza, spokój czyli wszystko to co potrzebne jest na udany wypoczynek. Otaczające krajobrazy i przepiękna przyroda uatrakcyjniają to miejsce. W naszym domu czeka na Państwa miła i gościnna atmosfera jak również wygodne i czyste pokoje. Dbamy o Państwa potrzeby z należytą starannością, pragniemy aby nasz dom kojarzony był z miejscem przyjaznym, wygodnym i rodzinnym.

Naszym Gościom oferujemy do wynajęcia 3 pokoje 2 - i 3 - osobowe na piętrze domu z osobnym wejściem. Każdy z pokoi posiada osobną łazienkę. Do dyspozycji Państwa jest również w pełni umeblowany aneks kuchenny.

Nasze gospodarstwo jest eko-agroturystyczne, co oznacza, że uprawiane przez nas owoce i warzywa spełniają wysokie standardy ekologiczne. Gospodarstwo ekologiczne prowadzimy od ponad 15 lat, obejmuje ono obszar około 4,9 ha. Powodem decyzji o nastawieniu się wyłącznie na uprawę ekologiczną było zwiększenie świadomości wagi jaką ma zdrowe odżywianie. Uprawiane w naszym gospodarstwie owoce i warzywa spełniają wszelkie normy ekologiczne, na które otrzymaliśmy certyfikat ekologiczny Biocert.

Naszym Gościom i potencjalnym klientom mamy do zaoferowania ekologiczne owoce miękkie:

- truskawki,

- maliny,

 oraz warzywa:

- ziemniaki,

- buraki,

- marchewkę,

- pietruszkę,

- cebulę,

- jarmuż,

- pory,

- selery oraz czosnek.

W 2020r. nasze gospodarstwo brało udział w Konkursie na "Najlepsze Gospodarstwo Ekologiczne" i zostało docenione przez komisję MODR zajmując 3 miejsce w województwie małopolskim. Prowadzenie gospodarstwa ekologicznego daje nam ogromną satysfakcje a także jeszcze większą motywacje do uprawiania warzyw najwyższej jakości zgodnie z wymaganiami produkcji ekologicznej oraz edukowania społeczeństwa w temacie zdrowego odżywiania.

Serdecznie Zapraszamy!!

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel.+48(14) 612 93 33
tel.+48 662 035 405

Adres

Muchówka 175
32-722 Królówka
Małopolskie, Powiat bocheński

Displayed: 2186 - Agroturystyka

Lokalizacja

Muchówka 175 - 32-722 Królówka - Małopolskie, Powiat bocheński