Skip to main content

1033

Gospodarstwo Agroturystyczne "Baltowski Dworek"


Opis

Gospodarstwo Agroturystyczne Bałtowski Dworek położone jest we wsi Okół, w gminie Bałtów. Nasza wieś wyrosła na pięknym i malowniczym terenie u podnóża Gór Świętokrzyskich, które oplata rzeka Kamienna.

Region Gór Świętokrzyskich to malownicze tereny pełne wartościowych miejsc do zobaczenia. Najpiękniejsze atrakcje Świętokrzyskiego są wręcz na wyciągnięcie ręki mając za bazę wypadową nasz dom. W okolicach można zobaczyć zarówno przepiękne zabytkowe budowle jak i liczne cuda natury. Odwiedzisz tutaj liczne lepiej lub gorzej zachowane zamki, w których wręcz możesz poczuć historię na własnej skórze (np. Zamek Krzyżtopór, czy odrestaurowywany w ostatnich latach Zamek w Iłży), budynki sakralne (np. Sanktuarium w Kałkowie, czy przepiękny klasztor na Łysej Górze stanowiący wręcz wizytówkę regionu) oraz niespotykane nigdzie indziej atrakcje stworzone dla Świętokrzyskiego przez samą naturę (Krzemionki, Jaskinia Raj) lub naturą inspirowane Jura Park Bałtów.

Gospodarstwo Agroturystyczne Bałtowski Dworek specjalizuje się w branży sadowniczej (sady wiśniowe, sady jabłoniowe). Dodatkowo gospodarz pasjonuje się pszczelarstwem, dzięki czemu posiadamy wiele gatunków miodu, które można spróbować na miejscu jak i zakupić. Oferujemy również degustacja win i wyrobów mięsnych.

Do dyspozycji Gości przygotowaliśmy pięć komfortowych pokoi z łazienkami (trzy dwuosobowe, dwa trzyosobowe). Posiadamy kuchnię do wyłącznego użytku dla Gości, w której można we własnym zakresie przygotowywać smaczne posiłki, lub korzystać z kuchni gospodyni, która usatysfakcjonuje nawet najwybredniejszych smakoszy kuchni staropolskiej.

Na terenie ogrodzonej posesji znajduje się miejsce na auto oraz podwórko z placem zabaw dla dzieci, miejsce do rozpalenia ogniska bądź grilla. Istnieje również możliwość zorganizowania imprezy okolicznościowej.

Serdecznie Zapraszamy!!

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel.+48 514 120 456

Adres

Okół 159
27-423 Bałtów
Świętokrzyskie, Powiat ostrowiecki

Displayed: 3146 - Agroturystyka

Lokalizacja

Okół 159 - 27-423 Bałtów - Świętokrzyskie, Powiat ostrowiecki