Skip to main content

1084

Pokoje gościnne Justyna


Opis

Pokoje gościnne „Justyna” to gospodarstwo agroturystyczne położone w Podlesiach – w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, na szlaku Orlich Gniazd.

Jura Krakowsko-Częstochowska jest jednym z najpiękniejszych regionów Polski, jest to teren pełen wartościowych zabytków, gdyż na tym obszarze powstawały niegdyś liczne zamki, ze względu na ukształtowanie terenu. Okoliczności te sprzyjały powstawaniu budowli obronnych, z których wiele pozostało do dzisiaj na tym terenie. Niepowtarzalne okoliczności przyrody sprawiają, że wiele osób chce się znaleźć w okresie letnim w tym regionie Polski. Malownicze widoki, liczne trasy pieszych czy rowerowych wędrówek, a także skały, które zachęcają do przyjazdu fanów wspinaczki to czynniki, które skłaniają do odwiedzenia największych atrakcji Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Teren Ojcowskiego Parku Narodowego, a także licznych rezerwatów krajobrazowych i leśnych pozwala odetchnąć od codziennego zgiełku wielkich miast. Dzięki swojemu położeniu, Podlesice są świetnym miejscem na pobyt dla osób chcących aktywnie lub spokojnie wypocząć, jak również idealną bazą wypadową dla wycieczek w różne obszary Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej.

W domu przeznaczonym wyłącznie dla Gości, oferujemy zakwaterowanie zarówno dla osób indywidualnych, jak również grup. Nasze pokoje posiadają własne łazienki i balkon (bądź taras). Istnieje możliwość przyrządzenia i zjedzenia posiłków w pełni wyposażonym aneksie kuchennym i jadalni. Równocześnie w Podlesiach jest zlokalizowanych kilka restauracji, gdzie goście mogą posmakować dań tradycyjnej polskiej kuchni w rozsądnej cenie. Dla rodziny lub grupy przyjaciół, ceniących sobie wygodę i niezależność, oferujemy przestronny apartament, składający się z dwóch niezależnych pokoi, w pełni wyposażonej kuchni, łazienki, osobnej toalety oraz korytarza. Przed apartamentem Goście mają do dyspozycji taras ze stołem ogrodowym, możliwością grillowania.

Wszyscy nasi Goście mogą pobiesiadować w przestronnej altanie z grillem z prawdziwego kamienia jurajskiego, podczas gdy dzieci przeznaczą nadmiar swojej energii na zabawę (trampolina, huśtawka, piaskownica, bujane koniki, figlowanie z naszym psim przyjacielem Femkiem uwielbiającym dzieci).

Dodatkowo w bieżącym roku podejmujemy kroki pro ekologiczne w naszym gospodarstwie agroturystycznym, które polegać będą miedzy innymi na zamontowaniu pompy ciepła.

Serdecznie zapraszamy do odkrywania z nami uroków jurajskiej krainy!

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel.+48(34) 315 50 28
tel.+48 694 901 602

Adres

Podlesice 34
42-425 Kroczyce
Śląskie, Powiat zawierciański

Displayed: 2186 - Agroturystyka

Lokalizacja

Podlesice 34 - 42-425 Kroczyce - Śląskie, Powiat zawierciański