plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Pokoje Gościnne Pod Tetrapodem - Zagnańsk

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 893
Wyświetlony: 2287
Wygasa: 2022-12-28 08:43:00
0.00 (0 głosów)
Kontakt tel.+48 697 022 787
mail: podtetrapodem@wp.pl
https://www.facebook.com/Pokoje-Go%C5%9Bcinne-Pod-Tetrapodem-412572105602785/
Plusy:

Opis

Pokoje Gościnne Pod Tetrapodem położone są w małej świętokrzyskiej wsi Ścięgna, w powiecie kieleckim, w gminie Zagnańsk. Wieś leży około 10 km na północ od Kielc, w niewielkiej odległości od drogi ekspresowej nr 7. Gmina Zagnańsk prawie w całości położona jest na terenie Suchedniowsko-Oblęgorskiego Parku Krajobrazowego. Park ten jest częścią Zespołu Parków Krajobrazowych Gór Świętokrzyskich, który charakteryzuje się specyficznymi walorami krajobrazowymi, przyrodniczymi, historycznymi i kulturowymi.

Nasza gmina Zagnańsk została wyjątkowo obdarzona przez naturę w urokliwe miejsca, góry, doliny, wiekowe dęby, aleję lip, tajemnicze, a nawet jak na Górze Grodowej magiczne głazy.

Przez teren gminy częściowo przebiegają dwie trasy rowerowe oraz pięć znakowanych pieszych szlaków turystycznych: zielony, dwa czerwone i dwa żółte. Trasy zarówno piesze jak i rowerowe są niezbyt trudne, w większości po asfalcie lub drodze szutrowej, niemal płaskie, przebiegają przez piękne lasy, pola i wsie. Na trasach znajdują się miejsca postojowe oraz widokowe.Dodatkowo na terenie Zagnańska jest atrakcja w postaci Muralu, który przedstawia charakterystyczne miejsca gminy (tj. Dąb Bartek – król Puszczy Świętokrzyskiej, hutę "Józef" w Samsonowie oraz Tetrapoda – najstarszego na świecie czworonoga chodzącego po lądzie) z wplecionym motywem przewodnim o zabarwieniu humorystycznym.

Pokoje Gościnne Pod Tetrapodem w Zagnańsku do Państwa dyspozycji oddają pokoje 1-,2- i 3- osobowe z łazienkami o standardzie pensjonatowym. W naszym obiekcie znajduje się również sala kominkowa z tarasem, kominkiem, tv, nagłośnieniem, osobną kuchnią i łazienką. W przytulnej atmosferze mogą zorganizować tu Państwo rodzinne przyjęcie, zebranie a nawet niewielką konferencję. Obiekt wyposażony jest w Internet bezprzewodowy.

Serdecznie Zapraszamy!!

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Powiat kielecki, Świętokrzyskie
Ścięgna 78 A, 26-050 Zagnańsk

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić