plcsenfrdeitlvltptruskessvuk
Ekoprzygoda, nowoczesny portal o ekoturystyce, bio żywności i energii odnawialnej.

Rokoszówka - Gospodarstwo gościnne w Komborni

Popularne

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 730
Wyświetlony: 544
Wygasa: 2021-03-01 13:35:00
0.00 (0 głosów)
Kontakt tel.+48 609 995 009
http://www.rokoszowa.pl
Plusy:

Opis

Rokoszówka - Gospodarstwo gościnne położone jest w malowniczej miejscowości Kombornia na terenie Czarnorzecko-Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego. Park Krajobrazowy chroni najcenniejsze fragmenty Pogórza Strzyżowskiego i Dynowskiego, rozdzielone przełomową doliną Wisłoka, udostępniając je dla nauki, turystyki i wypoczynku. O dużej atrakcyjności Czarnorzecko-Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego decydują nie tylko walory przyrodnicze, ale i cenne zabytki architektury – zwłaszcza sakralnej i dworsko-pałacowej. Piękno Pogórza Strzyżowskiego i Dynowskiego tkwi w harmonii naturalnych i kulturowych elementów krajobrazu.

Gmina Korczyna, w której położone jest nasze gospodarstwo należy do miejsc o szczególnych walorach turystycznych. Znajdująca się w jej granicach najbardziej malownicza część Pogórza Dynowskiego oraz nasycona atrakcjami turystycznymi okolica Czarnorzecko-Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego, przyciąga tu miłośników pieszych wędrówek. Piękne krajobrazy, zabytki kultury materialnej i rezerwaty przyrody są naszym największym atutem.

Teren wokół Rokoszówki sprzyja wypoczynkowi w ciszy i spokoju na łonie natury. Okolica zachęca do wycieczek pieszych, rowerowych, nordic walking. Okoliczne lasy oferują bogactwo jagód i grzybów, które można w formie samodzielnie zrobionych przetworów zabrać do domu.

W naszej Rokoszówce przygotowaliśmy 8 miejsc noclegowych w 4 pokojach dwuosobowych z możliwością dostawki, dodatkowo Goście mają nieograniczony dostęp:

- kuchni z lodówką, kuchenką elektryczną, czajnikiem bezprzewodowym,

- trzech łazienek (2 z kabiną prysznicową i jedna z wanną),

- jadalni z kominkiem oraz sali barowej z kominkiem (do dyspozycji DART, piłkarzyki). Na terenie gospodarstwa jest możliwość korzystania z bezprzewodowego łącza internetowego.

Gospodarstwo posiada również boisko do gry w siatkówkę, miejsce do grillowania czy palenia ogniska, przy czym jest możliwość zorganizowania karaoke.

W odległości 7 km od naszego siedliska znajduje się zamek Kamieniec, wyciąg narciarski, rezerwat skalny „Prządki”, punkt widokowy skąd rozpościera się wspaniały widok na Pogórze Strzyżowsko-Dynowskie.

Serdecznie zapraszamy Gospodarstwa Gościnnego - Rokoszówka!!

Informacje dodatkowe

Pokoje Pokoje dwuosobowe, Pokoje trzyosobowe
Udogodnienia w pokoju Taras, Widok, Kominek, Kuchnia / aneks kuchenny, Wanna/Prysznic, Czajnik elektryczny
Udogodnienia Internet bezprzewodowy (wifi), Parking
Wyżywienie Bez wyżywienia
Atrakcje w okolicy Rowery, Piesze wycieczki, Wycieczki krajoznawcze, Parki krajobrazowe

Lokalizacja

Powiat krośnieński, Podkarpackie
Kombornia 388, 38-420 Korczyna

Ocena

Jakość / Cena
Obsługa
Kontakt

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić