Skip to main content

711

Stare Jabłonki - Agroturystyka Aktywna


Opis

Stare Jabłonki - Agroturystyka Aktywna zaprasza wszystkich, którzy marzą o wypoczynku na Mazurach w wyjątkowo komfortowych warunkach. Nasze Stare Jabłonki to jedna z najbardziej znanych wsi letniskowych na Mazurach, to tutaj cyklicznie odbywa się znany w całej Polsce turniej plażowej piłki siatkowej.

Stare Jabłonki są bardzo atrakcyjne turystycznie, nad nieopodal leżącym jeziorem Szeląg Mały bierze początek Kanał Elbląski. Przez urokliwe drzewostany leśnictwa Gąsiory wiedzie trasa do jazdy konnej o łącznej długości 15 km. Jest też coś dla miłośników turystyki rowerowej. Na terenie nadleśnictwa można skorzystać z trzech tras rowerowych o długości 9, 16 i 8 km. Jezioro Szeląg Mały, nad którym leżą Stare jabłonki to również wędkarskie eldorado, na tym akwenie powstało specjalne łowisko.

Różnorodne jeziora, lasy oraz tereny rekreacyjne pozwalają się w pełni zrelaksować i chociaż na chwilę zapomnieć o codziennych problemach. Wielbiciele aktywnego odpoczynku na łonie natury nie mogą ominąć nabrzeża jeziora Drwęckiego, które zlokalizowane jest bezpośrednio przy Ostródzie. Oprócz niezwykle urokliwego mola z charakterystyczną altanką, znajduje się tutaj wiele klimatycznych knajpek oraz restauracji, które w sezonie letnim tętnią życiem do późnych godzin nocnych. Warto również skorzystać z bogatej oferty wypożyczalni sprzętu wodnego i spojrzeć na miasto z nieco odmiennej perspektywy. Dla spacerowiczów przy jeziorze dostępny jest także Park Collinsa z wieloma terenami rekreacyjnymi. To również doskonałe miejsce dla miłośników zabytków, którzy mogą tutaj zwiedzić gotycki zamek krzyżacki lub historyczny kościół ewangelicki.

Naszym Gościom oferujemy noclegi na Mazurach, regionalną warmińsko-mazurską kuchnię oraz aktywny wypoczynek na Mazurach i Warmii. Mazurska przyroda, historia regionu oraz liczne atrakcje i imprezy to nasze atuty. Dlatego proponujemy Państwu, aby nasze gospodarstwo agroturystyczne - Aktywna Agroturystyka - stało się bazą wypadową do niezapomnianych wycieczek, podróży po okolicy bliższej i dalszej.

Zapewniamy możliwość wyboru oraz indywidualne dostosowanie oferty do Państwa potrzeb i oczekiwań!

Chętnie udzielimy informacji o turystycznych atrakcjach Mazur Zachodnich, wypożyczymy rowery, kajaki lub sprzęt do Nordic Walking, aby mogli Państwo poznawać piękno mazurskiej przyrody na własną rękę lub np. z Aktywną Agroturystyką - kajakiem i rowerem po trawie - unikalna na światową skalę wycieczka wzdłuż pochylni kanału Elbląskiego! Dysponujemy wygodnymi pokojami z łazienkami oraz zapleczem sanitarnym dla pola namiotowego i stanowisk obsługi camperów.

Goście mogą zatrzymać się w jednych z dwunastu w pełni umeblowanych, apartamentów, pokoi, na polu namiotowym lub w przystani dla camperów. Niezwykle smaczne posiłki, różnorodne wycieczki krajoznawcze oraz możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego dodatkową umilają pobyt na Mazurach.

Serdecznie Zapraszamy!!

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel.+48 692 253 220
tel.+48 883 651 905

Adres

ul. Olsztyńska 4
14-133 Stare Jabłonki
Warmińsko-mazurskie, Powiat ostródzki

Displayed: 6312 - Agroturystyka

Lokalizacja

ul. Olsztyńska 4 - 14-133 Stare Jabłonki - Warmińsko-mazurskie, Powiat ostródzki