Skip to main content

988

Wiśniowy Młyn

Informacje o obiekcie

 • Pokoje:
  Pokoje pięcioosobowe i większe
 • Atrakcje lokalne:
  Wycieczki rowerowe, Spływy kajakowe, Piesze wycieczki, Wycieczki krajoznawcze, Plaża, Muzeum, wystawy, Parki krajobrazowe
 • Udogodnienia w pokoju:
  Taras, Widok, Telewizja, Kuchnia / aneks kuchenny, Wanna/Prysznic, Czajnik elektryczny
 • Udogodnienia:
  Internet bezprzewodowy (wifi), Zwierzęta domowe są akceptowane, Parking
 • Wyżywienie:
  Bez wyżywienia
 • Atrakcje w okolicy:
  Rowery, Kajaki, Piesze wycieczki, Plaża, Wycieczki krajoznawcze, Parki krajobrazowe

Opis

      Zapraszamy Państwa do agroturystyki Wiśniowy Młyn znajdującej się w starym, pochodzącym z przełomu XIX/XX wieku Młynie położonym w podstaszowskiej wsi Wiśniowa, od której zawdzięcza swoją nazwę.

Województwo świętokrzyskie, w którym to leży agroturystyka Wiśniowy Młyn, to niezwykła i tajemnicza kraina. Któż bowiem nie słyszał o czarownicach świętokrzyskich, odbywających Sabaty na Łysej Górze? Warto również zdobyć Święty Krzyż i obejrzeć gołoborza, odwiedzić Chęciny zwiedzając ruiny zamku i jaskinię „Raj” oraz udać się z wizytą do królestwa Koziołka Matołka w Muzeum Bajki w Pacanowie.

Wiśniowy Młyn to baśniowe miejsce gwarantujące ucieczkę od wielkomiejskiego gwaru i zgiełku, a także oferujące przybyszom prawdziwy kontakt z dziką naturą. Odwiedzający nas mają Państwo okazję zarówno podziwiać tutejsze piękne krajobrazy oraz bujną roślinność, jak i w ciepłe letnie wieczory spotykać zwierzęcych gości z lasu wędrujących nad należący do Młyna staw z wysepką.

Oddajemy Państwu na wyłączność trzy piętrowy klimatyczny Młyn składający się miedzy innymi z:

- dwóch niezależnych pokoi sypialnych wraz z łazienkami, udostępniając 9 miejsc noclegowych,

- salonu, wyposażonego w zestaw mebli wypoczynkowych oraz telewizor,

- pełni wyposażonej kuchni,

- dużej sali jadalnianej,

- trzeciej łazienki ogólnodostępnej dla wszystkich Gości.

Spragnionym relaksu naszym Gościom proponujemy odwiedzenie sauny oraz bani.

Ponadto do Państwa dyspozycji zostaje cała działka z grillem, miejscem na ognisko. Do młyna przynależy duży staw z wysepką oraz pomostami do wędkowania, przez który przepływa rzeka Kacanka. W cenie pobytu udostępnione zostają również cztery rowery, leżaki, ponton 4 osobowy oraz bezpłatny dostęp do Internetu WiFi.

Przy młynie znajduje się także zadaszone miejsce parkingowe.

Pobyt w Wiśniowym Młynie umożliwia odwiedzanie najpiękniejszych, zarówno historycznych, jak i przyrodniczych skarbów rejonu województwa świętokrzyskiego. Z Wiśniowej w ciągu 20 minut można dotrzeć m.in. do Pałacu w Kurozwękach, którego zwiedzanie może zostać ubogacone safari z bizonami, Klasztoru Pokamedulskiego w Rytwianach oraz do Zamku Krzyżtopór w Ujeździe.

Godzinę zajmie Państwu dojazd do takich miejsc jak Sandomierz z piękną, zabytkową starówką, Góry Świętokrzyskie, w tym Święty Krzyż, Łysica i Góry Pieprzowe, Bałtowski Kompleks Turystyczny, a także Świętokrzyski Park Narodowy. Ponadto w upalne dni odwiedzający Młyn mogą zażyć ochłody, odwiedzając sąsiadujące kąpieliska – Golejów oraz Chańczę.

Serdecznie Zapraszamy!!

Dodaj do ulubionych

Kontakt

tel.+48 735 937 377

Adres

Wiśniowa 108 C
28-200 Wiśniowa Poduchowna
Świętokrzyskie, Powiat staszowski

Displayed: 4064 - Agroturystyka

Lokalizacja

Wiśniowa 108 C - 28-200 Wiśniowa Poduchowna - Świętokrzyskie, Powiat staszowski